Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lehet valahol kapni nagy...

Lehet valahol kapni nagy asztallappal alacsony összecsukható peremes gyerekasztalt?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami praktikus mondjuk, arra, hogy legózzon vagy vonatozzon rajta a gyerek, szóval jó bagy, de peremes a lego miatt, és összecsukható lábakkal együtt eltehető, mert egyébként nyilván nagy helyet foglal és csak néha veszi elő az ember.

2017. jan. 26. 21:44
 1/6 lőrinc vik ***** válasza:
asztalosnál, rendelésre
2017. jan. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt gondoltam, de nem ez volt a kérdés, hátha tud valaki ilyent valahol, elvégre elég praktikus, sokaknak hasznos
2017. jan. 27. 09:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont ilyet szerintem csak nagy mázlival találsz.

Vannak összecsukható gyerekasztalok, amik általában nem túl nagyok. És vannak peremes gyerek rajzasztalok (de ezek általában döntöttek) vagy vannak összecsukható tálcás asztalok (amik kicsik).

Szerintem vagy keress egy összecsukható kerti faasztalt, amire gyárthatsz léccel egy peremet. Vagy keress egy fém kempingasztalt, és nézd meg élőben, hátha eleve olyan, hogy ha nem is direkt peremes, de egy kicsit lejjebb van a lapja, mint a kerete. [link]

De ezek ugye lehet, hogy magasak lesznek a célszemélynek és széken térdelve, sámlin állva kell majd építkeznie, ha a másik oldalára is át akar érni.

Vagy fontold meg, hogy mindezek helyett veszel egy játszószőnyeget. És ha keményebb felület kell, leraksz rá egy nagy rajztáblát, legalább azt a félkész művel együtt is fel lehet rakni a szekrény tetejére, amíg folytatjátok :)

2017. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lőrinc vik ***** válasza:

Az első válaszommal arra akartam utalni tömören, hogy szerintem nem kapni ilyet szériatermékként. Sok gyártó kínálatát ismerem, de ilyennel nem találkoztam sehol. Ami nrm jelenti azt, hogy nincs, termeszetesen nem gondolom, hogy mindent tudok:-)

Ha találnál mégis, akkor kérlek írd meg ide. Köszönöm!

2017. jan. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és olyan asztallábrl tudtok, ami összecsukható? és gyerekméretű?
2017. jan. 28. 20:55
 6/6 lőrinc vik ***** válasza:
Ilyet már nagy valószínűséggel kapsz, mivel a legtöbbjének, akár fém, akár fa, méretre tudod vágni a hosszát vagy eleve állítható a magassága. Bútor szerelvény áruházakban és az IKEAban is nézz körbe (akár a webes oldalaikon) vagy hívd fel Őket.
2017. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!