Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudnék Szegeden (összehajt...

Hol tudnék Szegeden (összehajtható) olcsó, de vastag szivacsmatracot venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hasonló szivacsmatracot keresek, amilyen az alábbi képen is látható: [link]

Legalább 70cm széleset, 185cm hosszút és 15cm vastagot keresek és lehetőleg 15.000 Ft körül álljon meg az ára. Fontos, hogy Szegeden legyen, de az is jó, ha nem túl drága a szállítási költség (kb. 2000 Ft), és az se baj, ha nem ilyen összecsukható, hanem sima fejék nélküli szivacsmatrac. Csak a paraméterek legyenek a fentiek legalább. Keresgéltem már sokat a neten, de nem nagyon jártam szerencsével, ami árban jó volt, az csak 10cm és mivel hosszabb távú állandó fekvésre kellene (kvázi ágy helyett) nagyobb darab embernek, az vékony lenne, ami meg méretben megfelelt, megfizethetetlenül drága.

Használtat nem szeretnék, olyan nekem is van, azt cserélném, szóval elég nehéz így találni, én is tudom, de hátha van valakinek jó javaslata. Köszönöm előre is a normális válaszokat!


2017. jan. 2. 13:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!