Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gyűlölöm a szobám. Mivel...

Gyűlölöm a szobám. Mivel tudnám feldobni? (lent)

Figyelt kérdés
13/L vagyok, és van egy elég nagy szobám. Ezzel még nincs baj, csak rettenetes. Tetőtéri szoba, csak 1 fal egyenes, oda tudom csak rakni a fotelt, a könyvespolcot meg a számítógépet (itt van az ajtó is). A többe fal kb 1 méterig egyenes, aztán megy be. Az egyik falnál az ágyam van, a másiknál a radiátor, és egy ketrec, a 3.-nál pedig 2 fiókos szekrény meg az íróasztalom. A szekrényeket nem lehet rendesen betolni, mer a fal miatt nem fér be, ezért anyu odapakolt rengeteg, de tényleg rengeteg ruhát. Azt is el tudom képzelni, hogy az az összes kiskori ruhánk. Így az egész szoba raktárnak néz ki. Folyton rendetlenség van, mert ha rendet rakok is olyan, mintha nem pakoltam volna. Minden bútor más színű, van sötétebb, világosabb, meg teljesen világos fa, sőt mű fa is. Két ablak van, amiket utálok. Az egyik nagyon magasan van, azt nem lehet se takarítani, se kinyitni, még székre állva se lehet felérni. A másik ablak meg ronda, a szélén kicsit penészes. Nem tudok reggel aludni, mert túl világos van, mert nem lehet rá redőnyt venni. Azt mondták a szüleim még kb 2 éve, hogy vesznek, de csak halogatják. Szeretnék kisebb szobát, és ezen még az sem segít, hogy a fél szoba, sőt a háromnegyed fehér, a másik fele meg sárga és narancssárga. Ezeket a színeket utálom a legjobban. És még ezek közül is a lehető legrondább árnyalat. Nem én választottam a szobám színét. A parketta nagyon világos fa, rajta egy kiszürkült, kibolyhosodott, kimoshatatlan, ősrégi ,,fehér" szőnyeg. Van még 2 oszlop, nem áll, hanem vízszintesen van, a szobám egész hosszában. A fotelomat a nappaliból örököltem, fosszínű koszbarna. Az ajtóm ismét egy más árnyalat. Próbáltam poszterokkal, meg képekkel feldobni a szobám, de elkeserítő. Nem jó bemenni. Főleg, hogy az ablakon ott díszeleg valami ősrégi ablakfesték, amit nem lehet leszedni. Szeretnék egy bordó szobát, hogy kisebb legyen, sötétbarna bútorokkal. Hogy tudnám feldobni, milyen árnyalatokat ajánlotok? És szeretnék a fal egy részére valami sötétebb virágmintás tapétát. Segítsetek!!!!
2010. ápr. 25. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nem lenne a sokszínűséggel! Vegyél színes lapokat (jó sokat) csinálj színes virágokat, pillangókat, stb, és ragaszd ki mindenhová! Falra, szekrényre, ahová tudod! :)
2010. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
tokjo ha nagy a szobad majd jo partykat tartasz:D
2010. ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nemtom elképzelni az szobád de én is utálom az enyémet mert nagy stb. de ha elköltözik a bátyám enyém lesz az ő szobája :D
2010. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor majd partyzunk 3-an (H)
2010. ápr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nagy a szoba, esetleg válasszátok le úgy hogy az egyik tetőri oldalon legyen egy gardrobe, így el tudod tüntetni a lomokat és lesz egy egyenes falad is, ami már kellően magas. Giupszkartonnal tökéletesen megoldható. Csak ne felejtsetek ajtót tenni rá.
2010. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vegyél szines festékeket és fess virágmintákat a falra. Biztos van olyan festék is, amivel a bútorokat, és a fa cuccokat lelehet festeni, és azzal a bútorokat is ugyanolyanra csinálhatod :)
2010. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket! Gardróbra mi is gondoltunk, csak hát még nincs rá elég pénz.

Még írhattok!!!

2010. ápr. 27. 18:13
 8/8 anonim ***** válasza:
b@zdmeg....képfeltöltés.hu? ismered?? :D
2010. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!