Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen szinek illenek a bordo...

Milyen szinek illenek a bordo szinhez? A falrol lenne szo!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 12:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
fekete, ezüst
2010. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

fehér, vajszín,bézs, szürke de ha merészebb vagy lehet narancssárga is ( bár jól néz ki, de nekem nem tetszik, én a tiszta, egyszerű, világos dolgokért vagyok oda)


lehet valamilyen zöld árnyalat is, nemtom elmagyarázni, ilyen aranyos zöld...kb mint a libakaki zöld

2010. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
vajszínű, sárga....a fal amúgy hol lenne, milyen színű a bútor, mekkora a szoba, belmagasság, mekkora lenne a bordó felület a falon?
2010. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

fehér mindenképpen

tojáshéj szín

citromsárga

fekete (bár ha a fal bordó, a bútorok fekete, kicsit sötét, komor hangulat benyomását kelti)


Az egyik ismerősöméknek a hálószobájuk bordó, hungarocel a holkerben fehér, a plafon pedig bordó-fehér - szürke márványos hatású. Szép nagyon, még úgy is, hogy nekem kicsit sötét így a szoba.

2010. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha a szoba vagy szalon elég nagy, legszebb a világos ezüstszürke. Nálunk is ez van, nagyon jól néz ki és mindenkinek tetszik!
2010. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ó köszi a sok választ.Akkor részletezem:)

Nappali és ebédlö egybe van,nagy felületek.Ugy terveztem hogy a nappali rész bordo és ez mellé az ebédlö szinre lennék kiváncsi,hogy milyen legyen.Már ugye valemennyire összhangban legyenek.

2010. ápr. 21. 13:42
 7/13 anonim ***** válasza:

ma 13:03 vagyok


Így azért könnyebb, hogy tudom, mit szeretnél befesteni.

A fent említett színek közül akkor a bordó mellé a tojáshéjsárgát, napsárgát vagy a narancsot választanám.

Vagy még esetleg a banánzöldet.

Szerintem mindenképpen az ebédlő legyen bordó és a nappali világosabb színű.


Így utólag akkor a fehér mégsem jöhet szóba, mert az túl vakító nagy felületen.


[link]


Ezek közül: 1, 2, 118,120,121,83,84

Esetleg még 7, 12.

de ezeknek is rengeteg árnyalata van. S a falra mindig egyel sötétebbet kell kenni, mert fakul.

2010. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2010. ápr. 22. 07:29
 9/13 anonim válasza:

Ha megnézel egy színkártyát (a festékboltban kell hogy legyen ahol veszitek a festéket) minden szín melletti szomszédos szín (szomszédos kártyák).


Tehát nézd meg az általad kiválasztott bordó színkódját és nézd meg mik vannak a vele szomszédos kártyákon egy sorban vele. Elméletileg működik.

2010. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Az előző kommentelő vagyok.


Kerestem egy az enyémnél sokkal jobb magyarázatot :))

Színkártyák színeiről:


[link]

2010. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!