Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudnátok segíteni? Nagyon...

Tudnátok segíteni? Nagyon sivárnak tartom az íróasztalom, tudtok pár dekorációs ötletet íróasztalhoz? Köszi😊

Figyelt kérdés

2016. júl. 18. 21:56
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem kis vázában szép ízléses művirág sokat dobna a látványon vagy esetleg élő, az lenne a legszebb :). Tudom ajánlani youtube-on diy room decorations videókat, vannak egész ötletes dolgok vagy esetleg pinteresten rákeresel ugyanerre :).
2016. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
vágass 1 akkora plexit, mint az asztal lapja. Tehetsz alá fényképeket, rajzokat, szép idézeeket kiírva, préselt virágot, levelet, szerelmes levelet...és cserélgethted is ezeket bármikor, amikor megunod.
2016. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudnátok több ötletet adni még?
2016. júl. 29. 09:32
 4/5 anonim ***** válasza:

1) Fesd le, akármilyen vad és őrült színre, a lényeg, hogy illeszkedjen a szobádhoz. Vagy ha jobban szeretnéd, hogy a kiegészítőkön legyen a hangsúly, akkor feketét vagy fehéret válassz.

2) Ha van fiókod akkor a videóban is látható módon (de akár más mintával, vagy akár betűkkel is) lefestheted. Gyors, és egyszerű. https://www.youtube.com/watch?v=h2V5LejYVW8

3) Az íróasztalod fölé ragaszthatnál a te általad kedvelt dolgok vagy emlékek, poszter-kollázsát. Én idézetekkel egészítettem ki az enyémet, mondjuk én parafatáblára tűztem fel, de tervezem a falra is.

4) Saját készítésű ceruzatartók. A neten sok egyszerű ötlet fent van, az egyik ismerősöm tejes dobozból csinált -nagyon jól néz ki!

5) Apróságok. Egy cserép virág, pici szemeteskuka (vannak külön az íróaszalra készültek, szerintem tök jól néznek ki) gyertya, irattartók vagy csak néhány könyv/magazin kupac amit szeretsz... Kis "kupi" otthonosabbá tehet bármit, ameddig átlátható.

Ha bolhapiacokra jársz el, akkor ott sok édes apróságot találhatsz, ami nagyon egyedi is.

6) Ahogyan a falra, úgy magára az íróasztalra is ragaszthatsz képeket. Vagy ha szeretsz firkálgatni akkor egy üres lapot is rakhatsz, amire rajzolhatsz.

7) Nézegess webshopokat, ebay vagy jófogás pld. ott sok minden van, biztos, hogy találsz olyat ami tetszik. De akár ha elmész a KIKA-ba vagy az IKEA-ba, ha nem is veszel semmit de "ihlet" gyűjtésre jó.

8) Lámpa. Este nagyon hangulatos tud lenni, plusz ha van elég kézügyességed DIY módon is csinálhatsz.

9) Dobozok, ékszertartók. Nekem a nagyimtól vannak régi dobozaim, amibe a csecsebecséimet tartom, a lényeg, hogy ne legyen túl nagy ami elfoglalja az egész területet.

10) Cserélj széket. Ha pld. piros széket szeretnél, akkor piros vagy hasonló árnyalatű (narancssárga) lámpát és gyertyát keress, hogy összeilljenek. Arra ügyelj, hogy maximum három szín legyen benne (ebből pedig 1 fekete vagy fehér legyen), és akkor nem lesz papagáj stílusú az íróasztalod. Néhány színkombináció, ötletnek: bordó-zöld-fekete/fehét, narancs-lila-fekete/fehér, piros-fekete-fehér, sötétkék/lila-piros-fekete.

2016. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

asztali ceruzatartó, van egész nagy is amin még óra is van


íróasztalnál lévő falra parafatábla, arra is tehetsz emlékeztetőket és dekorációkat


egy szép nyomtató meg egyéb hasznos hardverek :D

2016. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!