Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy 18 éves fiúnak fehér...

Egy 18 éves fiúnak fehér bútorzat mellé milyen falszínt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
zöld valamelyik árnyalata.
2010. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Tojáshéj, barackvirág. Ha kiakarod emelni a fehér bútorodat a háttér festékkel,a sötét mályva, vagy a bordót válaszd.
2010. ápr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Annak a 18 éves fiúnak mi a kedvenc színe? Ha nincs neki, akkor én valamilyen sötétebb pezsgő árnyalatot javasolnék. Az valamennyire tompítja a fehérséget a szobában.
2010. ápr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kék
2010. ápr. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a fehér bútort alapvetően nem pártolom. na, de mind1, a fiú ízlése, nem az enyém.


a narancs elég unisex szín, feldobja a szobát, sztem menne hozzá.

vagy valami limezöld, nagyon jól mutat, és nem is sötét.


a kéket viszont ellenzem. tini koromban olyan volt a szobám, hát a végére már gyűlöltem rendesen. szóval ha nem ragaszkodsz hozzá, akkor inkább ne!


de menj el egy festékboltba, nézz körül, ott szakemberek vannak, csomó jó színt ki lehet keverni.


ja, és az még ötletes megoldás, h. az egyik fal, pl az ablak oldalán lévő fehér és a többi színes. :)

2010. ápr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
fehéret
2010. ápr. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk - családi napközi - a fehér bútorok mellé erős mézsárga a fal, nagyon nem ajánlanám egyetlen kamasz - főleg már 18 éves - fiúnak sem.

Inkább válassz egy jó zöld árnyalatot (alga, lime, pl. a dulux zsenge sarjúja nagyon jól mutat a falon), vagy egy erősebb drappos, karamelles színt.

2010. ápr. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én a khaki zöld és egy tejeskávé színekből álló szobát tudnék elképzelni. Nálunk két helységben is úgy van festve, hogy valahol elválasztottuk a szobát, és két színt vittünk fel. Szerintem nagyon feldobja. A fehér bútorhoz kell is valami +!!!

:)

2010. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Beállítottságtól függően, mondjuk sötét borvöröset. Ha kicsi a szoba, akkor valamilyen világosabb színt. (Nagyobbnak tűnik világosabb színekkel a helység, mint a sötétekkel.)Vagy mint huszonévesen nekem volt anyámnál, a kisszobám egyik fala 30x30 tükrökkel kirakva, a többi egész halványzöld, fenyőszínű bútorral. Esetleg cuki rózsaszínt, édi hupikék virágokkal... És az összes BARÁTJA ott lesz egész nap.
2010. ápr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
sötét kék az nagyon szép lenne hozzá, de a világos is jó, de ha minden fehér, akkor a falon a sötétebb színek mutatnának jól :)
2010. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!