Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet "magyar népmesék"-es...

Hol lehet "magyar népmesék"-es falimatricát kapni? Lehet-e egyáltalán kapni?

Figyelt kérdés
A madárra, meg a virágokra gondoltam az elején, amikor kiírják, hogy magyar népmesék.
2010. ápr. 8. 14:09
1 2
 1/16 P.Vik ***** válasza:
miért nem fested fel?az egyszerübb is meg olcsóbb is....szerintem...én biztos fel festeném
2010. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha megvan a grafika, nyomdában kinyomtatod, kivágatod, otthon felragasztod.

csak a fóliát kell tesztelni előtte, hogy mennyire tapad a falra...

Egy jó nyomdász tud segíteni. (megj. ehhez digitális nyomda kell)

2010. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. azt elfelejtettem, hogy nem falra akarom, hanem hűtőre, úgyhogy a festés az nem jön be, de már kitaláltam, kinyomtatom papírra kinagyítva, azután üvegmatricafestékkel megfestem és azt is bárhova fel lehet tenni.
2010. ápr. 11. 19:41
 4/16 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, kegyetlen jó lett!!!
2010. ápr. 19. 13:25
 5/16 anonim ***** válasza:
nem linkelnél be róla fotót?
2010. ápr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ok, de csak hét vége felé tudom majd, mert nincs itthon a töltőm, amivel leszedem a fényképezőről a képeket, de még a héten megpróbálom.És hogyan kell belinkelni?

Ja és nem olyan nagy ám, mint egy falimatrica, csak akkora, hogy egy hűtőn jól látható legyen!

2010. ápr. 20. 10:55
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért leírom, hogy csináltam, hátha valakit érdekel. Google-ban kerestem képeket magyar népmesék címszó alatt. Bemásoltam word-be és amekkorára egy A/4-es oldalon ki lehet nagyítani, kinagyítottam.(Fekvő formátumba tettem az oldalt word-ben.)4 db képet találtam, egyiken a madár, ahogy énekel és azt írják ki, h magyar népmesék, alatta egy másik kép, amin a virágok vannak és a madár, ahogy elkezdi az éneklés, ezeket kinagyítottam két külön oldalra, mivel külön képek is voltak eredetileg is. Találtam még két fotót a madárról, egyiken röpül, a másikon leszáll, ezek az elején vannak a mesének, úgy kezdődik, h beröpül a madár. Ezeket csak akkorára nagyítottam, hogy a másik két képen lévő madarakkal egyenlő nagyságúak legyenek. Kinyomtattam, körberajzltam az egészet filccel, h élesek legyenek a kontúrok, a többit úgy, ahogy üvegmatricával kell festeni. (átlátszó fóliába húztam, pirossal körberajzoltam a filckontúr mentén, megvártam míg megszárd, kifestettem a többi részt is, ez is megszáradt.) Még nem ragasztottam fel, majd ha meglesz az új hűtő, csak rajta van a fólián, a fotókon is így fog szerepelni. Az egész magassága 40 cm, szélessége 30 cm.
2010. ápr. 20. 14:20
 8/16 anonim ***** válasza:

Köszi a leírást.

A képet meg megnézzük, amikor küldöd, kíváncsi vagyok én is rá.

2010. ápr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak jövő héten lesz fotó.
2010. ápr. 21. 16:13
 10/16 anonim ***** válasza:
jó.
2010. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!