Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen fekhelyet válasszak?...

Milyen fekhelyet válasszak? Szivacsos ágy vagy rugós matrac?

Figyelt kérdés

Sajnos a rekamiénk szivacsa nagyon elhasználódott, szabályos "lyuk" van az ágy közepén. Ha nem lyukban fekszel, szabályosan gurulsz a lyuk felé. Nem vitás, ezt így nem lehet tovább használni. A kérdésem a következő: vegyünk inkább egy új szivacsot és újítsuk fel vagy dobjuk ki (adjuk el) a rekamiét és csináltassunk egy új fekvőrészt majd vásároljunk rugós matracot? Tudni kell rólam, hogy régóta nem aludtam rugós ágyon, csak szivacsoson. Csak olyan szivacsos ágyon tudok aludni, amiben csak olyan vastag a szivacs, hogy amikor befekszem, besüppedek a deszkáig és érzem, hogy van egy fix pont alattam. Nem egyszer aludtam vendégségben olyan szivacsos fekhelyen, ahol olyan vastag volt a szivacs, hogy csak belesüppedtem, de nem értem az alját. Reggel viszont derék és medencecsont fájdalomra ébredtem.

Több, mint valószínű, hogy a rugós matrac mellett döntünk. Könnyen meg tudom szokni, hogy nem érem az alját az ágynak? Inkább lágyabbat vagy keményebbet válasszak? Tudom, az a legbiztosabb, ha kipróbálom, de szerintem egy 2-3 perces kipróbálással nem lehet eldönteni, hogy kényelmes vagy nem. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.



2016. máj. 4. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem neked keményebb matrac való, az alapján,amit írsz. Nekem pl csak a memória habos vált be, rugóson vagy sima habszivacson nem tudok jót aludni. Menj el olyan boltba,ahol csak! matracokat, ágyakat lehet venni,ott ha elmondod ezt,biztos profin kiszolgálnak. Ahol mindenfélét lehet venni,ágytól szekrényig,ott valószínűleg annyira jól nem értenek hozzá.
2016. máj. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!