Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik tartósabb, a rúgós,...

Melyik tartósabb, a rúgós, vagy a szivacsos matrac?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy francia ágyat, és lehet rendelni szivacsos illetve rúgós matraccal is. Nem tudok dönteni, melyik lenne jobb, tartósabb, ezért kérek segítséget
2016. febr. 16. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
A rugós egyértelműen magasabb minőség és tartósabb is. Viszonylag kemény ágy kell, az az egészséges.
2016. febr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én inkább szivacsosat vennék, a rugók egy idő után eloregednek, szépen nyikorognak, az nem kellemes. A szivacsos ágy szerintem kényelmesebb, és egy jó minőségű lehet tovább tart mint a rugós.
2016. febr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gomzoli ***** válasza:
Tudni kell, milyen rugófajta volna benne?
2016. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hideghab-matrac elég jó. Az a sima szivacsosnak a modern változata, sokkal kényelmesebb és tartósabb a réginél.
2016. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én a földön alszom :(
2016. febr. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hideghab matrac vagy mamória hab ma már jobb minőségű mint a rugós,kényelmesebb és egészségesebb is. Tapasztalat...
2016. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!