Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Panelben, falatnyi fürdőszobáb...

Panelben, falatnyi fürdőszobában milyen mosógépetek van?

Figyelt kérdés
A konyhában sincs neki hel, fürdőben nagyon kicsi. Melyik a létező legkeskenyebb normális automata mosógép? Hol lehet kapni? Jelenleg "minimosógépem" van de gyötrődik nagyon és kínszenvedés vele a mosás ezért szeretnék egy ici-pici automata normál mosógépet
2016. jan. 18. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Hajdu Energomat

[link]

Nem csak pici, de 30 év alatt mindössze olyan apró meghibásodása volt csak amit házi ezermesterként is meg tudtam javítani. Ma már csak használtan lehet hozzájutni.

2016. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 acelsziv ***** válasza:
Nálunk vékony felültöltős van. A 40 cm széles bárhol kapható fajta. A fürdő kb 170x160 cm
2016. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A szüleimnek keskenyebb (kb. 40cm a keskenyebb oldal) Electrolux felültöltős van jelenleg, nem tudom, hány éve, de eddig az első után ez vált be legjobban. A legelső széles felültöltős volt, az elég sokáig bírta, de tönkrement, aztán volt egy előltöltős, hasonló méretekkel, utána kezdtünk ilyen keskenyebb felültöltősöket használni. Én is ilyenben gondolkodom a saját lakásomba.
2016. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel egy akkora fürdőkádban ami oda befér úgysem fértem volna el így beraktunk egy zuhanykabint amikor felújítottuk a fürdőszobát. Így kényelmesen elfér egy nagy elöltöltős samsung mosógép, a szennyes tartó és mi is
2016. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normál felültöltős Indesit. Korábban pedig olyan Hajdú, mint amit az egyes linkelt.


De panel és panel között is van különbség!

2016. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 acelsziv ***** válasza:

5: az biztos. Nekünk az ajtóval szemen van a kád és még elférne egy rendes nagy mosógép is

Ismerősöménél az ajtóval szemben van a mosdó és oldalt hosszában a káőd. Semmi más nem fér be. A mosógép is a konyhába került

2016. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
1-es: Nekem is olyan volt (most tartalékban egy tárolóban, ha a jelenlegi Zanussi elromlana), annyi a hátránya, hogy gyárilag nem volt kiegyensúlyozva (biztos nem szakszerűen fejezem ki magam), és centrifugálásnál sokszor akkorát dobott magán, hogy felvagdosta a sarkával a PVC-t.
2022. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!