Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen/melyik gáztűzhely éri...

Milyen/melyik gáztűzhely éri meg a legjobban? Melyik a gazdaságosabb?

Figyelt kérdés

Gázzal működőt szeretnék, nem elektronikusat. De ha a gáz főzőrész és elektromos sütőrész gazdaságosabb, akkor ezen még változtathatunk. :) A főzőzóna 4 db-os, grill nem fontos, árban úgy 70.000Ft körül, max. 80.000Ft. Én Electrolux és Zanussi változatokat néztem, de ha valaki tud más jót az is jöhet. Szóvan konkrét ajánlattal is segíthettek, NEM reklámozási szándékkal, de mint kezdő teljesen tanácstalan vagyok.

Ezek milyenek (jók)?: Electrolux EKG 500100 W, Zanussi ZCG 56 AGW 1; Zanussi ZCG 551 GX 1, Electrolux EKG 511107 W.


2010. márc. 26. 19:28
 1/1 anonim válasza:
Nekem Bosch van, gáz a főzőrész, és elektromos a sütő. Fantasztikusan sül benne minden, ismerősöknek van Siemens, annak a sütője nem valami jó. Én maximálisan elégedett vagyok vele, nagyon gazdasásosan működik. Sok sikert a választáshoz!
2010. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!