Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fürdőszoba csempét hogy...

Fürdőszoba csempét hogy lehetne kicsit feldobni? Teljesen fehér, egy kis színt kéne belevinni.

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkodtam tegnap. Arra jutottam, hogy dekupázs technikával ragasztok ide-oda egy-egy szép szalvétából kivágott képet. Lehet kapni is ilyen csempéket, amelyikeken kis képek vannak.
2010. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

üvegfestékkel is lehet rajta vmit babrálni asszem.

menj be vmi hobbiboltba és mondd el nekik h mit szeretnél :)

2010. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Majd kitalálunk valamit. Ha megvan, megírom, mire jutottunk.:)
2010. márc. 19. 21:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Öt kiló tetszőleges színű festék letesz középre, dinamit meggyújt,ajtó becsuk,fül befog és már kész is!
2010. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szia.möbelixben lehet kapni ilyen csempére ragaszható matricát nagyon jók és észre sem lehet venni,hogy matrica hanem azt hiszik,hogy ilyen csempét vettél.
2010. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

vannak csempére ragasztható matricák

mi lenne ha 5-6 csempét kicserélnél más színre.:nm is drága és véletlenszerű

2010. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Öntapadós tapétából formákat vágsz ki és azt ragasztod fel, vagy üvegfestő technikát alkalmazol.
2010. márc. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
üvegfestés naon szupi nekünk is az van
2010. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint a csempét át lehet festeni erre megfelelő festékkel. Nem kell mindegyiket, elég néhányat vagy akár egy kedves rajzot is készithet egy ügyes kéz.Ettől biztosan egyedi lesz: pl. tenger, kagylók, halak, korallok stb.
2010. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én is az üvegfestést javaslom, nekünk is az van és tök szupi
2010. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!