Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színeket használjak és...

Milyen színeket használjak és mihez?

Figyelt kérdés
A szobámba a bútorok halvány sárgák,barna csík féleségekkel.A következő színeket szeretném használni:piros,narancs,lila,narancs,ciklámen,fehér?A függöny,a fal,a tapéta,a szőnyeg,a csillár és az efféle dolgokra melyik színeket vagy színkombinációkat válasszam?
2010. márc. 17. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a falat narancsra ,a függönyt narancs és sárga mintásra,a szőnyegre a sárga valamelyik sötétebb árnyalatát választanám.A kiegészítők pedig lehetnek színesek.pl. piros váza, kaspó,díszpárna.Én ebből a színösszeállításból kihagynám a fehéret,a cikláment és a lilát.Ezek szerintem nem illenek össze.Esetleg még a fehér talán,de az csak akkor,ha olyan mintás a tapéta,hogy narancs+fehér.Akkor viszont kiegészítőként is tennék fehéret,és csillárt is fehéret vennék.
2010. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A színek együtt nagyon jók, egy teljesen egzotikus, tűzes szinvilág. A fehér max. a plafonra! A falat fesd pirosra, lila fényes és indiai motívumos mintás függönyt válassz, vagy keress szárikat, azt tedd a karnisra. Csillárnak valami félkőr, vagy esernyő formát válassz, legyen az is egzotikus. Lilát még használhatsz díszpárnákra, de ide jöhet még piros és arany szín is. A bútorok viszont nem mennek ebbe a színvilágba, valahogy azokra is találj ki dekorációt, ha nem túl nagyok.
2010. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a fal halvány lila legyen, a szőnyeg tört fehér, vagy bézs színű. A függönyök lehetnek fehérek, a bútorok pedig valami egyszerű színűek(pl. bézs, szürke, bronz,stb.)lila mintázatokkal. A szekrények fehérek, vagy világos színűek lehetnének.
2010. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!