Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ifjúsági fal - szerintetek?

Ifjúsági fal - szerintetek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy albérletben lakom, mikor beköltöztünk, bútorozatlan volt, na jó, az én szobámban van egy beépített szekrény, amivel nagyon is jól jártam... Ahogy telt az idő beszereztem kisebb bútorokat (polc, komód, éjjeliszekrény, asztal, tv-állvány), el is voltam ezekkel, azonban ahogy telt az idő, be kellett hogy lássam, ha nem szerzek be valamilyen szekrényt, az életben nem lesz a szobámban rend...

[link]

Erre gondoltam, elég keskeny a szobám (2,5*5m), szóval olyat szeretnék, amibe az asztal bele van 'kalkulálva', nagyon nagy se kell, mert azt se szeretném h zsúfolt legyen a szoba, meg árban is ideálisnak tűnik (32-35e) - tudom vannak szebbek, jobbak többért, de nagyon nem szeretnék sokat költeni rá, mert ez itt mégiscsak albérlet, aztán a franc tudja, hogy ha innen tovább megyek, a következő helyen mit kezdenék egy nagy szekrénysorral...

A bajom a 180 centis magassága, nem túl alacsony az, a bútorok többsége amiket nézegettem legalább 2m? Meg nem röhejes, hogy 22 évesen (dolgozó nőként :D) ifjúsági sort veszek? :)

Előre is köszi a válaszokat!


2010. márc. 16. 14:37
 1/4 anonim válasza:
100%
A lényeg az, hogy Neked tetszik, kényelmes és elég, csak addig van ráírva, hogy ifjúsági, míg a boltban van.
2010. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A röhej az, hogy a képen egy 10 éves lap-top-ozik. Amúgy szerintem jó a szekrény.
2010. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem tetszik. És ha bemegy hozzád valaki, kétlem hogy azzal kezdene milyen ifjúsági sor ez nálad. :D
2010. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Valamelyik nap eljutottam praktikerbe, nem rossz, csak tényleg pici, szóval azt hiszem keresek valami mást :)

2010. márc. 20. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!