Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen legyen a fal színe?

Milyen legyen a fal színe?

Figyelt kérdés

Tavasszal szeretném kifesteni a szobámat,de tanácstalan vagyok milyen színű legyen. A szekrénysorunk ilyen: [link]

annyi,hogy a miénk kék-fekete összeállítású.

2 ugyanolyan éjjeliszekrény,egy zebracsíkos ágy,egy matt ezüst tv-állvány ,és egy natúr színű számítógépasztal van még a szobában. Van valami ötletetek?


2010. márc. 8. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát a kék szekrény miatt valami légy, világos szín kéne, de hogy pontosan milyen azt nem tudom. Remélem valaki valami pontosabb választ is fog tudni adni.
2010. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, és ha nem előznek meg egyben második is :)

A színminták talán segítenek: [link]

Az elefánt csont nem lehet rossz, de persze élőben is látni kéne, mert a kép csalhat: [link]

2010. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

szerintem próbáljátok olyanra festeni, amilyen a képen (amit te küldtél, kedves kérdező) :)

nekem úgy nagyon bejön

2010. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
végülis nem rossz az a világos hulla lila szín, és az elefántcsont sem, de én tuti fehérre festeném, utálom a színes falakat, max nagyon halvány kékre :)
2010. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A halvany kekkel szerintme tul kek lesz, de izlesek es pofonok. En bezsre vagy kozep-pasztell barnara festenem. Ha van kep a falon, fekete kerettel jol fog passzolni a tobbihez.
2010. márc. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az elefántcsont nem rossz,de most is olyan a tapéta a falon. Ezt elfelejtettem leírni. Valami mást szeretnék de nem tudom mit. :) Most festettük a konyhát zöldre,a fürdőt pedig olyan mint a 1508-as minta. A kék nekem is eszembe jutott,de nagy a szoba és az úgy már sok lenne szerintem.
2010. márc. 8. 20:35
 7/9 anonim válasza:
szerintem világos lila jól nézne ki
2010. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na milyen lett?
2010. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ami harmonizál az auráddal
2010. júl. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!