Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel dobhatnám fel egy...

Mivel dobhatnám fel egy kicsit a szobám? Ötletek?

Figyelt kérdés

Szóval már unom ezt a felállást. Szeretném kicsit feldobni valamivel a szobámat. Nem túl nagy,van benne egy hatalmas ágy,egy kisebb szekrénysor,íróasztal és egy kisszekrény a tv-nek.

A falon vannak poszterek,rajzok és egy kisméretű parafatábla. A fal színe fehér.

Szeretnék ötleteket kérni hogyan dobhatnám fel ezt a fehér falat? Úgy nagyjából mindenhol van valami a falon,de ezek már uncsik.

Továbbá mit változtathatnék a szobámon? Sajnos a bútorokat nem igen lehet mozgatni,mert kicsi a szoba és így pont jó minden.


2010. márc. 7. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokan maguk festenek a falra valami egyedi formát, ha megteheted engedd útnak a képzelőerőd. Ha nem vagy biztos magadban, akkor vegyél egy nagyobb fehér lapot, és arra rajzolj, majd függeszd fel. Az én falamon van egy képkollázs, nagyon feldobja az egész szoba hangulatát. Összeragasztottam néhány keményebb A4-es papírlapot, majd a kinyomtatott fényképeinket felragasztgattam rá. Lehet írni is mellé, néhány viccesebb szövegrészt. A családi barátunknál láttam olyan megoldást, hogy egy csomagolópapírszalagot függesztett fel a falon található két polc közé, majd ráragasztgatott néhány képet. Nagyon eredeti lett :)
2010. márc. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem írhattál volna nemet és kort.:) Az én szobámat egy közel 2m2 tükör dobja fel az ágy mögötti falon.:) 26/F
2010. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tükör dobja fel,vagy amit néha látsz benne?:P
2010. márc. 7. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Meszeld at. Ne legyen feher. Egy allolampa a sarokban.
2010. márc. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

10:34

Helyzetfüggő.:) Egyébként nagyon jól lehet "benne" öltözködni és fésülködni. Asszonypajtás imádja. Bár ha 1X éves lány vagy inkább ne... elég hülyén jönne ki.

2010. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!