Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen terítőt vegyek?

Milyen terítőt vegyek?

Figyelt kérdés
Étkező asztalra kellene, a konyha antikolt finom mediterrános narancsra van festve, antik fenyő színű étkezővel. Nem tudom milyen anyagú terítőt vegyek, és hol (Bp.) Az ikeában mikor voltam, ott krva drágák voltak. :O Anyukám modern mintás viaszosvásznat javasolt, mert az a legpraktikusabb. Szerintetek?
2010. márc. 4. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonló a konyhám a tiétekhez:) Az üzletben nekem is tetszettek a viaszosvásznak, aztán feltéve, ááááááááá.


Állati szerencsémre a bolhapiacon sikerült egy szép horgolt csipke asztalterítőt vásárolnom, potom pénzért. Igen mutatós!

2010. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nem készen veszek terítőt, hanem bemegyek egy jó kis méteráru boltba, kinézek valami frappáns anyagot ami jó terítőnek is, megveszem a kellő hosszt és beszegem a szélét. a készen kapható terítőknek általában nem tetszik a mintájuk, vagy kicsi az asztalunkra.
2010. márc. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!