Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezted be a kis...

Hogyan rendezted be a kis szobát? Panel,9 nm?

Figyelt kérdés

Elég hülyén fogalmaztam de máshogy nem jutott eszembe xD Szóval most állunk lakásfelújítás előtt és a kisszoba 9nm (3,5 m hosszú, 2,5 m széles) Már elképzeltem h fogom megcsinálni, de olyan kicsi a hely h sokszor elkeseredek h ez se fér be meg az se.. :( Szívesen fogadnám a tippjeiteket, esetleg képeket a hasonló méretű szobáitokról. :) Ez az én szobám szóval ágy van benne, szekrény stb. De az ágyon és az íróasztalon kívül mindent le akarok cserélni..


Köszi a válaszokat! :)


20/L


2010. márc. 4. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
én mindenképp olyat csinálnék,hogy az ágy fölé beépiteni a teret (mint az emeleteságynál),és oda pakolhatsz
2010. márc. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt azért nem szeretném mert utálom ha van vmi felettem, mindig félek h rám esik :D Én olyanra gondoltam h a szoba az ilyen barackos, narancsos színű de nem az a rikító hanem az a szép. A függöny és az ágy bordó. Az ágy most az ablak alatt van. Az ablak és az ajtó egymással szemben és mivel az ágy széles ezért sok helyet elfoglal. Azt onnan ki akarom venni és az oldalfalnak fordítani csak mivel széles ezért szűkebb lesz keresztbe, de a hossz növekszik. A másik oldalra egy sima ruhásszekrényt meg egy komódot amin akvárium lenne, esetleg még egy polcos szekrényt és mellé az íróasztalom. Az ágy végében pedig a TV csak az a baj h pont ott van a radiátor.. :S De az ágy meg háttámlás ezért korlátozott h hova rakhatom. :( A szőnyegem is barackos, bordós színű lenne. Utálom h ilyen kicsi a szoba, egyszerűen semmi nem fér el :(
2010. márc. 4. 10:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Én falra szerelhető polcokat tennék fel,amivel spórolhatsz helyet.Lehet a bordó nem a legjobb ötlet mert eléggé beszűkítik a sötétebb színek a teret,citromsárga-narancs kombináció szerintem jobb lenne.A tv-nek meg nem tesz jót ha a radiátor közelében van.
2010. márc. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet lesz fali polc is. Az a baj h a függöny és az ágy már megvan és azok bordóak :D
2010. márc. 17. 10:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor én panelban laktam,akkor így volt berendezve:

Az ágy a nagyszoba fala mellett volt,éppen elfért az ajtóig.

A fürdőszobával szomszédos falra plafonig érő szekrénysort csináltattunk.Akasztós rész is volt benne,polcos is .a Felső sorok,mind polcosak voltak,és volt ajtaja is.

A közepén voltak nyitott polcok,ott volt a TV is.

A szoba többi részében az asztal a székekkel.

2010. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ha ilyen pici szobába csak a függöny és az ágy bordó, az nem nyomja agyon a teret, pláne ha az ablak viszonylag nagy, vagy ny-i, d-i fekvésű, tehát relativ sok fényt kap a helység. én biztos, hogy tükrös szekrényt csináltatnék, vagy ha nem megoldható betennék egy nagy tükröt a szobába mert ez is optikailag tágítja a teret. ezen kívül helytakarékos megoldásokat alkalmaznék. pl. lenyitható íróasztal, szellős bútorok. szóval nem például egy hatalmas tömör ha komód hanem mondjuk egy világos színű furnérlemezből készült. a lámpa is sokat számít. egy hangsúlyos, vagy díszes, vagy túl nagy csillár megint csak csökkenti a térérzetedet. remélem segítettem:)
2010. márc. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én láttam egy olyat, hogy az ajtó fölé-mellé beépített szekrényt csináltattak a mennyezetig! nagyon klassz volt! csomó hely maradt a többi cuccnak!
2010. aug. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!