Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit fessek a konyhánk falára?

Mit fessek a konyhánk falára?

Figyelt kérdés

Anyukám panaszkodott,hogy olyan üres, de még nincs pénzünk arra,hogy kifessük. Viszont én szépn festek és szeretném meglepni avval hogy ráfestek egy két mintát.

Tudnátok adni valami ötletet ami jó mutatna egy konyhában?

jöhet link is


2010. márc. 3. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Csak festés jöhet szóba? Csak mert ma találtam egy nagyon szép konyhába való falvédőt. Eldöntöttem, ha nagyobb konyhám lesz, feltétlen készítek ilyet.

Egyébként hogy a kérdésedre is válaszoljak, én biztos valami kis csészéket pingálnék fel.

2010. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem,kiváncsi lennék arra is:)

amugy sajnos nem tul nagy a konyhánk 11négyzetméteres

2010. márc. 3. 15:53
 3/9 anonim ***** válasza:

ez nem rossz ötlet, csak figyelj arra, hogy ne olyan helyen legyen, ahol ráfröccsenhet vmi.


de csinálhatsz más, falra szegelhető díszt is (kép, textilből varrt tartó recepteknek, üzeneteknek, kirakhatsz egy posztert vagy falinaptárat is). esetleg te magad tervezhetnél számítógéppel egy naptárat képekkel, és kirakhatod.

2010. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszenek a falra ragasztható "tetkók". Előnyük, hogy több darabból vannak, így a saját konyhádhoz igazítva tudod feltenni.

Az IKEA-ban és a JYSK-ben is láttam már ilyesmiket, nem olyan vészes az áruk.

Nézd meg itt: [link]

2010. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem erdekes lehet ha festesz egymas fole polcokat es rajuk cseszeket, fuszeres dobozokat, teaskannat, egy kis babut, stb. peldaul olyasmit ami most van az ING bankban (nem pont ilyenre gondoltam, de peldanak ez is jo:)


a szines tanyer alatetek is sokat dobhatnak rajta.

en JYSKes szines bambus alateteket es szetbontott strand gyekenyeket kombinaltam es szegeztem a falra, nagyon jol mutatnak es lehet rajuk fenykepet, uzenetet tenni.

2010. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
hmm...ha csak 11 m2-es, akkor tegyél róla, hogy nagyobbnak tűnjön...fess rá valami végtelenbe nyúlót...az univerzumot vagy csak egy füves dombot egy úttal meg napocskával:D
2010. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
gyümölcsöket, zöldségeket, teáskannát csészékkel
2010. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy kis faltetkó: [link]

A tányér szélének mintája: [link]

Sok sikert! Ha kész raksz fel majd képeket? Köszi!

2010. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én képet vennék rá, vagy festenék oda olyat, mintha egy kép lenne keretben. De ha egyszínű, sima falról van szó, akkor olyat is festhetsz, mintha bordűrcsík lenne.(gyümölcs vagy teáscsésze mintás, olajbogyós stb.)
2010. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!