Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Üres "sarok" berendezése?

Üres "sarok" berendezése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég költöztünk egy nagy házba, aminek a berendezése elég nagy kihívás. A nappali hatalmas, itt van egy dolgozó rész is. Viszont még mindig van egy kb. 4 nm-es rész, ami üres, és zavaró, hogy nincs ott semmi. Már van más üres helyen konzolasztal, felette képpel, szóval ez kizárva. Szerintetek mivel töltsem ki a teret? Gondoltam nagy álló vázákra meg egy faliképre. Ötletek?
2015. júl. 3. 15:28
 1/6 anonim válasza:

Szia! Nem tudom mi a te ízlésed ,ezért neked kéne tudnod de az én ízlésem szerint:

-érmek,oklevelek

-mini asztal rajta valamivel (pl.:váza)

-Kis ruhás szekrény

-mini öltöző fülke :D

-táskás vagy bőröndös szekrény

-"rajz,, a falra (festékkel természetesen)

-a falra rajzok stb.(lapon lévő rajzok)

2015. júl. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vagy aquvárium.
2015. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvasósarkot rendeznék be könyvespolccal.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy csináld, hogy ha nem innen fogsz "kihalni" akkor nagyon megszívod... én pont ennek iszom most a levét, az előző lakás hatalmad volt, úgy kellett kínszenvedve bebútorozni, csak hogy ne legyen üres a fele, most meg jól ráfáztam, mert költöztünk, a lakás gyönyörű, csendes, olcsó, jó helyen, közel mindenhez, jó környék, jófej szomszédok, csak éppen sokkal kisebb, ezért halomban állnak itt a nem ideillő, túl nagy és túl sok bútor. Csak óvatosan vásárolj, ha jót akarsz magadnak a jövőben. :/
2015. júl. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hintaszékre, babzsák fotelre, függőágyra vagy akár egy mennyezetbe fúrt hintára vagy valamilyen sporteszközre (futópad, szobabicikli) szavaznék. A falra meg mehet polc (szoborral, könyvvel vagy dísztárggyal), kép vagy akár valamilyen tárgy is (pl. hangszer, bicikli). De jó ötlet lehet egy nagy szobanövény (pl. pálma) vagy a terrárium/akvárium is (állattal vagy anélkül).
2015. júl. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az ötleteket! :)
2015. júl. 5. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!