Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha a szüleid azt mondanák,...

Ha a szüleid azt mondanák, kérhetsz egy luxuscikket az új szobádba bármilyen áron, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Csak egy kis közvéleménykutatás. :)

2015. jún. 6. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megmondom, semmit. Mindenem meg van pedig nem vagyunk gazdagok, sőt :D Akkor már adják ide a pénzt aztán veszek ezt azt.
2015. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár a szobába nehéz lenne behozni, én egy motort kérnék :) Persze nem akármilyet...

Vonzó lenne még egy többkilós, látványos ametisztdarab, de valami hasonló súlyú, gyönyörű kőzetből kifaragott koponya is, láttam nemrég egyet hüllővel a tetején, potom 7000 dollárért.


Bizts lennének még ötleteim, akár alacsonyabb árfekvésben is... :)

Ha a szüleimnek lennének összeköttetéseik és elég bátrak lennének, valódi emberi koponyakollekciót kérnék (minden rasszból egypár, férfi, női, ha lehet, gyerek is), megfelelő rejtekhellyel, mert azért ez nem legális. De egye fene, kiváló minőségű, valódiak alapján készült másolatok is megfelelnek...

2015. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. Egy nagy fürdőszobát egy kisebb úszómedencével.

2. Olyan szobát szeretnék, aminek két fala teljesen üvegből van, és ez egy gyönyörű erdőre, vagy tengerre néz.

2015. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egy 27'-es iMac. :)
2015. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Katalin cárné gyémántkoronája. De komolyan :)
2015. jún. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Könyvespolc, könyvespolc, könyvespolc...
2015. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kérnék luxuscikket semmiképp, ha nagyon kéne akkor magamnak megkeresném rá a pénzt. Ingyen nem fogadok el ilyesmit.
2015. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7: Érdekes hozzáállás, engem gyerekként anyám tartott el, de biztos már dolgoznom kellett volna önérzetes csecsemőként is... Vagy úgy érted, most nem fogadnád el?

Én nem a saját jelen életemben válaszoltam, hanem egy fiktív, a szülőkkel élek és van pénzük és kérhetek valamit helyzetet, amit a kérdés írt le...

2015. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy új villanykörte
2015. jún. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!