Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit tegyek? Már elég rég óta...

Mit tegyek? Már elég rég óta van egy ágyam (emeltes) és most kapok egy új ágyat ami néhány napon belül megérkezik és akkor ez már nem lesz!

Figyelt kérdés
Először is ne nézzetek elmebetegnek!! De olyan rossz belegondolni hogy már nem lesz:( lényegében minden dolgommal így vagyok amit lekell cserélnem örökre(az ilyen hosszab távú dolgokra értem) mitől van ez? és mit tegyek?:S
2010. febr. 25. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Azthiszem itt az elengedessel van neked a problema.

Beszelj magadhoz, es mondd el, hogy miert lesz jo az uj agy, es milyen kenyelmes es jo lesz rajta aludni, es milyen frankon fog mutatni a szobadban.

Es tutira a gerincednek is jot fog tenni mivel uj lesz benne az agybetet, igy kipihentebben fogsz ebredni stb.

Gyozd meg magad.

Es igy konnyebb lesz elegedni az elozot.

2010. febr. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

neked tényleg van valami bajod.

de ha ennyire fáj, akkor szedd szét a régit, és készíts belőle polcot, asztalt, virágtartót, akármit. és akkor nem veszik kárba a régi ágyad sem.

2010. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán félsz az új dolgoktól, ami más mint az addig megszokott. Lehet, hogy az élet más területén is jellemző ez rád. Pl. új munkahely, költözés, stb. Viszont ilyen esetekben mindig mérlegelni kell: melyik jobb, mi szól ellene, mi szól mellette. Régebben én is ilyen voltam, de mindig mérlegeltem és most már sokkal könnyebben "el tudom engedni" a régi dolgokat egy újabbért, jobbért.
2010. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaitokat! nem vagyok beteg..
2010. febr. 26. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!