Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Függöny gondban vagyok. A...

Függöny gondban vagyok. A páromnak a bambusz függöny tetszik nekem pedig a sima. Jól nézne ki úgy, ha?

Figyelt kérdés
Jól nézne úgy ki, hogy a hálóban, ha az ablakon bambusz függöny lenne ilyen: www.jysk.hu/140/445/475/5521653/a/catalog az ablak mellett a falnál pedig bordó nylon függöny: www.jysk.hu/140/470/624/5070125/a/catalog?
2010. febr. 22. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a bambusz rolóm a konyhai ablakon van.De hogy neked is tetszen meg a párodnak is, egész jó, amit láttam a képen. Próbáld ki élőben, akkor látod igazán a hatást.
2010. febr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ilyen van és nagyon tetszik!De nagyon átereszti a fényt az amit a yisk-ben vettünk!A hálónkban olyan van amit az obiban vettünk és az ezerszer jobb minőségű!:)
2010. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A bambuszt vagy a függönyt vettétek a JYSKben?
2010. febr. 22. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:
A bambuszt!:)
2010. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a nappaliban és a hálóban is úgy van, hogy bambuszroló is van és függöny is. De a függönyök egészen egyszerűek, semleges színűek. A rolókat a Praktikerben vettük.
2010. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én másféle bambusz függönyt ismerek, ami olyan térelválasztó...nem tudom tudjátok e mire utalok... engem olzan érdekelne olcsón, pl webáruházat ha tudnátok ajánlani
2011. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!