Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A bőr ülőnk vajszinű a bárszék...

A bőr ülőnk vajszinű a bárszékek is vajszinűek, és a konyhabutor?

Figyelt kérdés
egyben van a nappali és a konyha 40nm es helységben, és a konyha pultal van elválsztva ahol étkezünk, A bárszékek ülőkéje vajszinű bőr, 3+2+1 es ülőgarnitúránk van szintén vajszin, A konyhabutor vaj szin legyen vagy barna???Mert nemtudom sok e más a vajszin, narancs a járólap,és barack a fal.
2010. febr. 14. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sötétbarnát csináltatnék...

Valami komoly szín is legyen ott. És hálás szín is a konyhába, szerintem.

2010. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előzőhöz csatlakozik a véleményem! Szuper lessz!
2010. febr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én pont nem a barnát ajánlanám. Anno mi is gondolkodtunk rajta, mert nekünk is bézs a kanapé. A padló barna. Egy ismerősnek barna konyhaszekrény van, és úgy utálja, hogy csak na. Szinte minden meglátszik rajta. Oké, hogy szép, de olyan konyhába, amit használnak is, nem alkalmas. Nekünk végül is bézs lett, és én nagyon meg vagyok vele elégedve.
2010. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem bézs az üllőgarnitúrám és az ebédlőszékek is a konyhaszekrény fehér nagyon elegáns és jól mutat ja és világos van tőle.
2010. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen sötét vagy élénk színűt. A lényeg, hogy ne legyen világos, pláne, ha a padló is az. Nekem barna konyhabútorom van, imádom, de minden nap le kell takarítanom, mert valóban minden meglátszik rajta, de én wengemániás vagyok és inkább takarítom, mint hogy más színűt választottam volna. :)
2010. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!