Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színűek a falaitok? A...

Milyen színűek a falaitok? A nappaliban, a hálóban, van valakinek valami elvont szín (színkombináció), ami még is jól néz ki?

Figyelt kérdés
Én a nappalit festettem capuccino és csoki színűre, fele-fele. Tök jó lett.
2010. febr. 7. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
egyik szoba barackvirág színű,fehér plafonnnal, világosbarna mintás szegőcsíkkal. Másik szoba pasztell citromsárga, fehér plafon, narancsszínű mintás szegőcsíkkal, konyha ugyanilyen, előszoba világoszöld hozzá illő sötétebb zöld mintás szegőcsíkkal, fehér plafonnal.
2010. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Tesóm szobája, bordó+ narancssárga, narancsszínű bordűrrel amin kék minták vannak:D szerintem állati jól néz ki. Barátoméknál pedig pinkes-lilás + citromsárga az előszoba, pont ilyen színkombinációs bordűrrel és nagyon ütős, fiatalos :)
2010. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

személy szerint a gyomrom forog ettől a bordűr-mániától...


nos, nekem a nappalim narancs (de nem az a kislányos kis lájtos szín, hanem erős, mint maga a gyümölcs :)


a hálóm citromsárga


az előszobám limezöld. nagyon élénk, ütős szín.


a konyhámban viszont a visszafogott cappucino a fal, de már bánom, h nem lett olyan, mint az előszobában. menne a konyhabútorhoz.

2010. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Cool
2010. febr. 9. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az előszoba és konyha igen narancsszínű,fehér plafonnal.A menyezet és a fal találkozásánál meg valami hungarocel disz csík.Nem tudom a nevét.A háló vad citromsárga de hamarosan (tavasszal) gyönyörő lila lesz,szintén ezzel a hungarocel bigyóval,szintén fehér plafon.A nappali,hááát az barnás-sötétbarackos ,Fehér plaf.,+ ez a hungar.a sarokívekben.A fürdő klasszikus fehér és persze ez a szenzációs izé a sakokba.Szerintem klassz.
2010. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előző lakásban élénk színeink voltak. Most fő domináns a fehér, mert még nem állt be a ház és kész sincs, így még könnyen javítható minden sérülés. egyébként egy kis ötelttár: [link]
2010. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rules...
2010. febr. 12. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!