Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van ötletetek hogyan rendezem...

Van ötletetek hogyan rendezem be a szobámat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a katonás, kommandós dolgokat. Vmi tippekek tudtok adni?
2010. febr. 5. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Izlésesen,de vigyázz,nehogy túl csicsás legyen! :)
2010. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a színekkel kezdeném. A katonás színeket használnám, haragoszöld, barna, sárga, de azért nem kell túlzásba vinni, mert lehangoló lesz ha túl borús színeket használsz.Ki lehetne festeni(ha nem vagy még túl rajta) haragoszöld árnyalatra, de kissé fakó változatban, hogy világos legyen azért. A függöny lehetne olyan anyagból, ami ez a katonás tarka stílus.Lehet ilyen színű kisebb szőnyeget is venni.Egy üres falra tennék fel ilyen rácsos hálós anyagot és arra akasztanám a mütyüröket (nem tudom hány éves vagy).Katonás dísztárgyakat tennék a polcokra.Katonás képeket, posztereket is lehet.
2010. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2010. febr. 5. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
vegyél álcahálót, és függeszd fel a plafonra. na, az megadja a hely hangulatát :)
2010. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!