Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az Ikeában vásároltam egy...

Az Ikeában vásároltam egy torkel forgószéket de a 5 gurúloja-görgöje nem megy valami jól ez mért lehet? Talán szoknia kell a talajt és majd egy idő után jól gurul?

Figyelt kérdés

[link]

Erről a székről lenne szó?


2014. dec. 28. 22:06
1 2
 1/13 |Orfeusz| ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen, ugyan ez a helyzet. Szerintem direkt ilyen, hogy ne gurigázzon össze-vissza.
2014. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Majd bekopik,akkor meg szét is esik
2014. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor ennél a széknél ez nem hiba hogy nem jól gurul?

Öcsém szerelte össze és ő monta idő kell neki amig elkezd jól gurulni , de az első válaszadótol kérdezném hogy miótta van meg neki a szék és idő után nem kezdet el jol gurulni?

16e ért nem volt jó vétel?

És a hát támláját nem lehet állitani mert probálgatam aztis de nem sikerült vagy nem állitható?

És mien bőrből van a szék űlű és hát támlája?

2014. dec. 28. 22:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs ilyen székem, de: a háttámla egybe van építve az ülőrésszel, az világosan látszik. (nem is írja a tájékoztató az állítható háttámlát) A borítása pedig műbőr, ami 2-3 év alatt ki fog töredezni. A gurulásra annyit, hogy rögtön simán kellett volna működnie. Kérdezz rá az IKEÁ-nál, hogy normális e így, ha nem, ki fogják cserélni.
2014. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Akkor ezzek szerint a hátámlájátsem lehet cserélniakkor nemis értmeg 16e ret.

De volt ugyanijen szék ami csak 8e volt csak az nem volt teljesen bőrel beteritve hanem ilyen hálos szővetű volt félig de az fele annyi volt de amit énvettem ami csak bőr anyagu az mivel jobb az olcsobiktól?

Csak azzért olcsobb mert nem teljesen bőr?

2014. dec. 28. 23:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Van 10 éves műbőr székünk ami nem töredezett ki, úgyhogy az azért anyag/gyártófüggő.
2014. dec. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 |Orfeusz| ***** válasza:
Na nekem az a félig szövet van, kb fél éve, de nem sokat gurulok vele úgyhogy lehet bekopik. De fel is hívhatod őket, nagyon segítőkészek.
2014. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azzért kösszönöm a válaszokat de remélem majd később lehet jolfog gurulni a szék csak lehet jol bekel járatni ami a szobámba egy fa mintás kemény padló az elözö forgó székem egész jó gurult rajta , de maximum akkor az 5 hörgöt lehet cseréln ebben a székben nem?
2014. dec. 28. 23:45
 9/13 A kérdező kommentje:

Lenne még egy utólsó kérdésem még pedig hogy az megoldható e hogy a régi guruló székemből átraknám a 5 görgöt mivel azzok jol gurulnak , de nem minden fajta görgö egyforma van sok féle ?

Az én székemhez jo másik görgökis?

Ha vanmég olyan ember akinek van ugyanilyen széke és neki is van ez a hiba vagy nem hiba akkor erősicsen meg ennél a széknél ez mormális vagy elképzelhetö rossz görgöt kaptam?

2014. dec. 29. 11:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Többen javasolták, most én is, hívd fel az IKEÁ-t, mondd el a gondod és kérdezd meg, normális e ez így.
2014. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!