Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » SArokba szeretnék lcd tv...

SArokba szeretnék lcd tv tartót venni. ide jó az egykaros 3 ponton forgó is, vagy kimondottan két ponton rögzithetőt (a két falra), kell vennem?

Figyelt kérdés

[link] egykaros


[link]


kétkaros

az egykarost nyilván nem a két fal találkozási pontjára tenném,hanem valamivel a sarok mellé.


Az ár miatt vacillálok.



2014. nov. 30. 14:08
 1/5 anonim válasza:
Amelyik tetszik. Lényeg hogy a colok és a felfogatás passzoljanak.
2014. nov. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A kétkaros biztonságosabb, de tény, hogy majdnem 3x annyiba kerül. Ha megteheted vedd azt, ha nem akkor a másikkal sem lesz sok bajod.
2014. nov. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,az eddigit,csak az az érdekes,hogy kinyúlik-e a falból annyira,hogy rátudom csavarozni a tvt.olyan kellene aminek elég hosszú a "karja".
2014. nov. 30. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
elvben ott van a tv méret, azt tudnia kell. de én az egykarost venném,(nekem az van), a tv meg könnyű és szinte bármi megtartja.
2014. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,csakhogy az egykarosnál szerintem nem feltételezik hogy valaki sarokba rakja.
2014. dec. 1. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!