Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » IKEA szállítói fel is hordják...

IKEA szállítói fel is hordják a dobozokat a lakásba, vagy max ha lefizetem őket?

Figyelt kérdés
Mert komplett nappali bútort vettem és lesz vagy 30 doboz. És egyedül a kis 60 kilómmal nem is igazán tudnám felhordani egy délután alatt.
2014. nov. 17. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Fel.
2014. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Feltudnád azt hordati 1-2 óra alatt simán. Én 50kg-an, alig 2 hónapos terhesen(első gyerekkel) 40 nm metlahit (ami kicsit nehezebb mint egy szekrény szétbontva) cipeltem be a lakásba egyedül. Az tény, hogy hallgattam utána az uramtól elég rendesen mikor megtudta.
2014. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát most felujitásba vagyok és volt két ócska szekrényem butorlapból. 70-es évek filing. Szétszedtem azokat, félbe törtem a hosszu lapokat és ilyen molnárkocsira kötve vittem le a másodikról lifftel, utána még vagy 5-6 lépcsőt le, aztán ki az utcára, aztán onnan még vagy 150 métert, mert ott áll a kocsi, amibe bepakoltam. Ez volt nekem 1 óra. És alsó hangon egy-egy pakk volt olyan 50 kiló.
2014. nov. 17. 22:16
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kérdező.

Azt, hogy vannak ostoba nők akik felcipelik a bútort mert azt hiszik így a legjobb, nem gondolva arra, hogy akár sérvet is kaphat, nos az az ő bajuk.

Te nyugodt lehetsz. Az ikea szállítók be is viszik a lakásodba és oda teszik le a dobozokat ahová mondod, hogy tegyék le. Nekem is felhozták. Nagyon jó fejek voltak.

2014. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Idokozbe rájöttem h egy kft a hivatalos kiszallitoja az ikeanak es azt irja h az elso zarhato ajton belulig viszik az arut. Nekem mondjuk a celallomas innen 4 meterre van kb. RS-bol is vannak butoraim ott is felhoztak de mivel nem ertem oda a szallitasra ezert a szomszed vette at es csak le volt teve az ajto ele.
2014. nov. 17. 22:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Kétszintes lakásunk van, egy nagyon kedves, ugye felvinnék az emeletre? kérdés után vitték simán, morgás nélkül. Elméletileg lerakhatták volna az alsó szinten is.
2014. nov. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem felvittek mindent a tetőtérbe a KIKA emberei, ott is rakták össze, egy kis borravalóval minden megoldható.
2014. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kötelesek, de lehet, hogy felviszik. Úgy vállalják, hogy az első zárható ajtón belülre, ezt vehetik úgy is, hogy a lépcsőházba, aztán oldd meg, de lehet felviszik, ha más nem úgy, hogy adsz borravalót.
2014. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
volt lift, felhoztak mindent. A kanapé bazinagy doboza nem fért be a liftbe, azt felhozta a HÁTÁN a csávóka! Mondjuk hozzá kell tenni, hogy a lifttől a lakásig én hordtam be a 60%-át a tömegnek.
2014. nov. 20. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!