Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dekorálhatnám a házat...

Hogyan dekorálhatnám a házat (belülről) hogy vidám és szép legyen?

Figyelt kérdés

Bármilyen dekoráció érdekelne!

Előre is köszönöm kreatívabb társaimnak!


2010. jan. 27. 14:25
 1/4 anonim válasza:
Nekem régi vágyam: Sokszínű festék, tempera kell hozzá és kéznyomokat lábnyomokat egész alakos lenyomatokat kell készíteni a tapétára. Ezt megcsinálni is vidám meg dekorációnak is egyedi. (ezt inkább belülre javaslom)
2010. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,nekem valami tavaszváró tetszene.

Sárga-zöld esetleg divat most a lila is.

Megnézném,hogy mi van otthon ezekben a szinekben:kispárna huzat,gyertya,esetleg maradék anyag.

Virágbolt´ból kis tavaszi cserepeseket az ablak párkányba

Kosarat(kis méretüt)kibélelném nájlonnal,hogy felfogja a vizet a kis cserepesvirágot beletenném ezt tenném az asztal közepére.

Akár húsvétig is maradhatna ez a deko.

2010. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez a tavaszvárós ötlet nekem is nagyon tetszik! :) Mazsolázni fogok belőle, mert egy csomó jó dolgot írtál!

És szintén nagyon tetszik a kézlenyomatos dolog. Most azon gondolkodom, hogy festek valamit (pl. virágokat) a falra... :)


További ötleteket szívesen várok!

2010. jan. 29. 22:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Fess virágot de ne a falra, inkább kép-ként akaszd ki,olcsó keretet sok helyen tudsz hozzá venni.

Nekem azok az osztott képek tetszenek nagyon melyek közvetlenül egymás mellé vannak felakasztva ,általában három,de négyes csoportba is rakható(kettö fent,kettö lent.)

2010. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!