Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az étkezőgarnitúráról, megéri? Általában ezek ilyen árban vannak? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 25. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik de a TESCO-ban meg a JYSK-ben láttam már 20 ezerért is!
2010. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom kinek mennyire fontos, hogy praktikus legyen az étkező asztal. Én jobban szeretem a fából készülteket, mert szerintem könnyebben tisztítható mint az üveg. Ezen már egy ujjlenyomat is meglátszik.

Ráadásul feketés színű is, ami szintén nem egy könnyen kezelhető dolog, sokkal jobban oda kell rá figyelni.


Amúgy tényleg nagyon szép, de én jobban szeretem a praktikusabb dolgokat :)

2010. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. :)
2010. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem egy kicsit komor, kegyeleti, de ha a lakással összhangban van és neked tetszik akkor rajta.


a fémvázas székekkel és az üvegasztallal amúgy annyi problémám van hogy nem jó ráülni mert hideg:D főleg ha hozzá érek a fémvázhoz brrr

2010. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Véleményt kértél.

Nekünk ilyen fiatal korunkban volt mert ez volt a legolcsobb a boltban, többen béreltünk egy lakást. volt rajta terítö és ennyi. de egy olcsó minöség sokat ne várj töle.

utálom az üveg asztalt, igaz most is az van mert a párom imádja ezeket, de az üveg lapot mindig tisztítani kell.

2010. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az üveglapot könnyebb naponta áttörölni üvegtisztítóval,mint 3 óránként terítőt cserélni,mert én a műanyag terítőktől a falra mászom.

A szék a rácsaival kényelmes egy fél óra múlva is??

Fehér nincs?

2010. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mi is most költöznénk, tény, hogy azért néztem ezt mert mihez képest olcsó. Otthon fa asztal, szék van, szóval nem tudom, hogy ezek milyen minőségűek és hogy ez reális ár e értük.
2010. jan. 25. 19:34
 8/12 A kérdező kommentje:
Tehát nem pont erről kellene vélemény, hanem az ilyen típusról úgy általában.
2010. jan. 25. 19:37
 9/12 anonim ***** válasza:

figyelj, mi az ikeában vettünk valódi fenyőfa asztalt potom összegért. masszív és szép, csak le kellett lakkozni. igaz, én direkt ilyen spec. méretűt kerestem, hogy megmaradjon a tágas térérzet a konyhámban.

az ilyen asztal dísznek jó, de étkezni rajta, családdal, gyerekekkel rémálom. kicsöppen valami, rögtön sikálhatod, mert meglátszik.


javaslom a valódi fából készült, kellemesebb hatású asztalt, arra vehetsz abroszt, vagy ezeket a divatos tányéralátéteket.

bár ez függ az étkeződ-lakásod stílusától...

2010. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk hasoló van csak az asztal széle fa és abban van a üveg. Tehát egy keretben van. A szék ülő része párnázott. Sok időt nem töltünk a konyhában mert panelben lakunk, de én elégedett vagyok vele. Most éppen van rajta terítő, de van amikor nincs. Ez a hangulatomtól is függ. Jah és egy 20 hós kislányunk is van, de nem rémálom a takarítása inkább egyszerű. Lefújom áttörlöm és ennyi. Én szeretem.
2010. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!