Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Segítenél berendezni leendő...

Segítenél berendezni leendő nappalinkat? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


A számok centimétert jelentenek.

Annyit tudok, hogy szeretnék ide fogast, cipős szekrényt esetleg tükröt is. De azért mégis legyen nappali jellege is. Írjatok, vagy küldjetek linket képet. Előre is köszönet annak, aki segít.


2010. jan. 24. 13:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én a fogast mindenképpen a bejárati ajtó mellé tenném :P. Szerintem attól is függ h hol legyen a szekrény, hogy hova szeretnél fotelt, kanapét, tv-t tenni, szeretnél-e szőnyeget?
2010. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudok még. :S
2010. jan. 24. 14:43
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nem egyszerű a sok ajtó miatt. A radiátorral szemközti falra lehetne tenni egy sarokgarnitúrát. Szemben a radiátort el ehetne rejteni(pl. apácarács, de lehet, hogy vannak már modernebb megoldások is). + szőnyeg középre, + puffok vagy fotelek.

2. Másik ötletem, ha felmész a www.ebay.de-re, a keresőbe beírod gelkamin. Ez egy design kandalló (tulajdonképpen fáklyaolajjal ég és nem kell neki kémény sem, csak dekoráció), eseleg mellé polcok, fölé pedig egy tv (lcd vagy plazma,...). Ezt mondjuk eltudnám képzelni a radiátorral szemközti falra+ lehet kapni olyan wandhalter-t (tv-állvány), ami fordítható, kiemelhető a helyéről, előnye, hogy bárhol ülsz a tv-t oda tudod fordítani. Ebbel az esetben olyan ülőgarnitúrát választanék, ami több részből áll. Vannak olyanok is, amelyek hátulja pakolós, mint egy könyvespolc, ez nálatok még mutatna is. (kika).

3. Nem tudom, hogy színben van-e elképzelésetek, de ne egy színt válasszatok szerintem, mert az nagyon egyhangú tud lenni, pl. valamelyik falat egy árnyalattal világosabbra vagy sötétebbre festeni. Nálunk mi feldobtuk valamelyik falat mintás tapétával (www.rasch.de). Remélem tudtam segíteni.

2010. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szőnyeget nem szeretnék.
2010. jan. 24. 14:43
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi ötleteket, akinek van még ,attól jöhet. :)
2010. jan. 27. 15:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Falazd be valamelyik ajtót. :D
2010. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én elkezdtem, le is rajzoltam,de mégis a fogas, tükör, és cipős szekrényen kívül mit szeretnél belerakni?

Íróasztal, tv, szekrénysort pakolni használnád,vagy csak tv és hifi tárolásra,esetleg csecsebecsék és papíroknak?

2010. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Inkább csak csecsebecséknek, tvnek szeretném a szekrényt. Jó lenne valami ülőgarnitúra. Végül is még van időnk kitalálni, hiszen csak nyáron kezdenénk berendezni. 23 éves vagyok, szóval nem vagyok egy rutinos lakberendező. Köszönöm neked utolsó válaszoló,hogy rajzolsz is. Kérlek, majd linkeld be amit készítettél vagy küld el e-mailon. Mégegyszer köszönöm!
2010. jan. 28. 18:12
 9/11 anonim válasza:

Az utolsó vagyok, ne várj művészi rajzot :D

Közbe keresem a szekrényt, hátha megvan neten. Én is 23 vagyok

2010. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben :) Minden rajzot szívesen fogadok.
2010. jan. 31. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!