Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen a szobátok? Kort lécci...

Milyen a szobátok? Kort lécci írjatok.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kíváncsi lennék, hogy hogy néz ki a szobátok, milyen kiegészítők vannak benn és esetleg ti csináltátok e őket?

Köszönöm!


2010. jan. 23. 09:26
 1/10 anonim válasza:
100%

A fal kék,mert imádom a kéket, a szönyeg is az :D

100felett vannak a plüsseim száma mert régen gyűjtöttem őket és nincs szivem bezsákozni, így egy szekrényen vannak. egy CD kötöttem a lámpához és beállítottam h a falra szivárványt mutasson, atom jó lett!

És neked milyen?

2010. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

az én falam vörös és plafonon a csillagok díszelegnek ami sötétben világít.vörös függönnyel fehér ajtóval(ajtóra van ragasztva a konyhai eszköz tartó így lóg rajta a naptár a törülköző a ballagási cuccok) és szekrénnyel a szőnyegem is vörös.polcom is van az egyik falon végig.emléktárgyaimat gyűjtöm.

20/L

2010. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A fal halvány sárga,a szőnyeg fekete és a szélén barnás tigris csíkok vannak,az ágyam bézs színű bőr,a sötétítő függöny bézs és a szekrényeim homokszínűek.

14/L

2010. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem a szobám narancssárga, a plafon fehér, afüggöny csíkos, narancs, citrom és halvány zöld színű, nagyon jól mutat és a földig ér, a bútoraim natúr szinűek, van egy sminkesasztalom és egy ágyam+ szekrény, és egy csomó narancssárga gyertya, gyertyamániás vagyok :D 16/L
2010. jan. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a hálóm halványsárga, szinte csak az ágy, és egy nai állólámpa van benne, valamint egy kis asztal a virágaimmal.


a nappali narancs, bambuszfüggöny van mindkét szoba ablakán.


nincs benne túl sok egyedi dolog és díszek sem, mert nem szeretem értelmetlen dolgokkal telezsúfolni a polcokat.


ha megtalálom valahol a festményt, amit örököltem, akkor kiteszem a falra :)

2010. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Világoskékek a falak és a szőnyegek, sötétkék ágyterítő, fehér függöny és nagy szekrény, a többi bútor (kisszekrény, számítógépasztalok, könyvespolc) fenyő. A falak egyelőre üresek, de mindenképp szeretnék felrakni sok növényt kis polcokra meg az egyik üres sarokba is virágtartót szeretnék, és minél színesebb képeket, csak ez még nem valósult meg, mert nemrég költöztünk.

Ketten lakjuk a párommal (21/L, 24/F). Az előszoba és a kisszoba citromsárga, a konyha és a fürdő fehér-narancssárga (igaz, azok eleve ilyenek voltak, és a saját szobánkat szeretnénk először befejezni)

2010. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!! Fúú tök szépek lehetnek a szobák mindenkinél.

Az enyém az most úgy van hogy, az ablak felöli oldal az pink meg a mellette levő is. az ajtó felöli és a mellette lévő almazöld. + a plafon el van felezve és ugyanígy az egyik fele pink a másik zöld.:) A szőnyegem is zöld(sajnos nincs parketta)a függöny meg pink-zöld kockás, a drapériám meg olyan zöld mint a függönyön(remélem értitek):). Van íróasztal, sminkasztal, tv-állvány. Sajnos mivel nem nagy szoba ezért áthidalós szekrényt kellett venni+ sarokszekrényt, hogy jobban elférjek.:)Jah és nekem is van egy halom plüssöm, lávalámpa meg egy csomó saját készítésű cucc. Ez a cd-s dolog is tetszik..:)

Ha gondoljátok szívesen mutatok képet is..

2010. jan. 23. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbáltam feltölteni pár képet!A lányom szobája, a nappali, és a háló látszik rajta!Igat a képen a hálóban még nem volt fent a hungarocellcsík a piros, és a fehér nemesvakolat között!

Ja és mind a 3 szobát saját kezüleg csináltam!Gletteltem, festettem tapétát ragasztottam, hungarocelt ragasztottam!A párom nemesvakolatozott!

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az én szobám fala borsózöld szinű. Világosbarna a bútor, és tigris mintás huzat van az ülögarnitúrán. Van a szobában még két hatalmas pálma és egy tv asztal. A linóleum pedig barna. A szoba közepén van egy kis ovális zöld szőnyeg. A függöny élénk narancssárga. A csecsebecsék pedig üvegből vannak. Van egy kb. 25 cm-es üvegsárkányom és egy kristálygömböm-ezekre vagyok a legbüszkébb. Hogy mit csináltam sajátkezűleg? Hát én festettem ki a szobát. :-)
2010. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az előző vagyo. Elfelejtettem: 33 éves nő vagyok.
2010. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!