Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Linkelnétek nekem ehhez képeket?

Linkelnétek nekem ehhez képeket?

Figyelt kérdés

23/F vagyok


Nos szeretnék a szobám falára nyomtatni egy posztert A4-es lapokra és 4x4 azaz 16 lapos posztert szeretnék...


Az egésszel annyi kikötésem lenne hogy ne legyen lányos és vagy gyerekes valamint mivel testvérem is van aki még kicsi és lány is így a dögös csajos képek is ki vannak zárva sajnos...



2014. okt. 7. 08:34
 1/1 anonim válasza:

Tudom, hogy ezzel nem fogok sokat segíteni, de szerintem neked kellene eldöntened, hogy milyen képet rakj ki, hiszen te tudod, hogy milyen dolgokat kedvelsz. És ugye csak ilyenből lenne értelme posztert csinálni.

Sport vagy zene terén biztos találnál olyat, amit szívesen nézegetnél, ha belépsz a szobába. Vagy amit még jó ötletnek tartok, az a tájkép. Bizonyos esetekben még optikailag is tágíthatja a belteret.

2014. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!