Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi az a vazu/instant váza?

Mi az a vazu/instant váza?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

[link]


minő meglepetés...

2010. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Színes nylon-zacskó, amibe ha vizet töltesz elnevezheted "vázának"... :-P


Zsebváza?...


Jó nagy baromság!


Egyedül akkor látom praktikusnak, ha kórházba visz valaki virágot és egyúttal ilyen zsebvázát (használat után eldobandó)...

2010. jan. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

képzeld, annyira hülye én sem vagyok, h ne a googlebe írtam vna be először, de miután a vazu.hu oldalon (amit te is írtál) sem jöttem rá, h mi is az, megkérdeztem itt

nem értem miért kell ilyen lekezelőnek lenni, nem mindenki talál meg mindent a neten.

2010. jan. 15. 05:45
 4/11 A kérdező kommentje:
a másik válaszolónak pedig köszi:)
2010. jan. 15. 05:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem semmi miket ki nem találnak!Múltkor láttam egyszer használatos bilit, ami papírból volt, akkor is csak néztem, de most......!Igaz nálunk lehet hogy praktikus lenne mert a 4 éves lányom már 3 vázámat eltörte!
2010. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nekem van ilyen vázám, és nagyon szeretem. :-)

Az benne a legjobb, hogy ha elhervadt a csokor, csak kiöntöm belőle a vizet, kimosom, kitörlöm, és kilapítva mehet a szekrénybe.

Ja, és a gyerektől sem kell félteni... :-))

2010. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"de miután a vazu.hu oldalon (amit te is írtál) sem jöttem rá, h mi is az, megkérdeztem itt"


hát, ha az oldal jobb felső sarkában lévő 3 kis képecskéről nem sikerül megértened, akkor veled komoly bajok lehetnek...

2010. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mennyiért dobálnak egy ilyet? :D
2010. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

azt nem tudom


a jobb felső sarki képecske meg egyszerűen elkerülte a figyelmemet

2010. ápr. 25. 21:58
 10/11 anonim ***** válasza:
700-1000 forint. Attól is függ, hogy milyen színűt (kifutó modell vagy nem) és hogy milyen típusút szeretnél. Van letéphető fülű, de azt úgy tudom, már nem gyártják. Amúgy szerintem tök jó dolog. El tudom képzelni kórházakba, helyhiányos lakásokba, kisgyerekes családokba, irodákba, munkahelyekre és azoknak, akik szeretik a változatos színeket. Mert én szeretem ha megy a virág színe a vázához, de nem szívesen vennék annyi félét. Én tuti veszek!
2010. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!