Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ez a falon festék vagy tapéta,...

Ez a falon festék vagy tapéta, vagy mindkettő?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=h8JriwfWqck&list=PLhI7EJZGuj.. (tekerjétek egy perchez)Van ez a videó.


Szerintetek a fehér az festék, alatta a kék is, és a csík pedig ragasztott tapéta? Vagy mind tapéta, vagy mind festék?


Hogy szokott ez lenni?


Ilyesmi falat még sosem láttam és nagyon-nagyon tetszik! Mit gondoltok, hogy van ez megoldva?



2014. júl. 28. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Kétszínű festék bordűrrel elválasztva.

[link]

Szerintem.

2014. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fal le van festve két színnel, ilyen tapétacsíkot pedig lehet venni ugyanott ahol tapétákat, festékeket is, nekem is volt egyszer ilyen a szobám. A google keresőbe beírva "tapétacsík" ad is ki találatokat, persze ez most már nem annyira divatos, hanem inkább azok amik a találat elején vannak, remélem érthető.
2014. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kicsi lejjebb görgetsz, akkor láthatod mi az a bordűr, és hogyan kerül a falra:

[link]

2014. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak a kefe szőrzete helyett Én 1 ~20cm -es plekxit-tel vasalom ki a levegőt!(mj: a tapétázásnál, poszter rakása... is jó-hasznos)
2014. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm mindenkinek! nem is gondoltam, hogy ennyien fogtok írni, és ilyen hasznos dolgokat!


abból gondoltam, hogy az alsó kék és a csík is tapéta, mert a videón látszik, hogy az ajtófélfára is rákanyarodik, ezért gondoltam, hogy tapéta. :)


Szerintem annyira jó! sosem láttam még ilyet, és most újítjuk fel a lakást, nekem ilyen KELL:))

2014. júl. 29. 09:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha akarod csinálhatod kétféle tapétával is, de a festék olcsóbb, és házilagosan is könnyebb festeni, mint tapétázni!
2014. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6: köszi, semmiképp nem csináljuk mi, mestert fogunk hívni, vagy hogy hívják ezeket:) szóval ez nem szempont, én tuti nem töröm le emiatt a körmömet:)
2014. júl. 29. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!