Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen szennyestartod van?...

Milyen szennyestartod van? Milyen fajta és milyen szinű? és a teregetőd milyen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
A szennyescső van nálunk, minden fürdőben, és ha ledobjuk, akkor az alagsori mosókonyha kartondobozában végzi, majd mosás, és szárítógépet használunk, nincs sima teregetőnk. Macerás, és rengeteg időt elvesz a precíz kiteregetés.
2010. jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kék színű, valami texitilből van, henger alakú és ilyen rugós, szóval ki lehet lapítani és összecsukni. Teregető az fregoli, a kád felett lóg. Pici panelba más nem is férne nagyon. Mondjuk egy szárító régi vágyam, mint ahogy a mosogatógép is, de túl azon, hogy pénzem nincs rá, nem is tudnám hová tenni, pláne, hogy lassan olyan a lakás, mint egy bútorraktár. De ilyen pici fürdő szerintem nincs máshol, csak a magyar panelokban :S
2010. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szennyestartóm erős műanyag és sötétkék, ez a lenti fürdőszobában van. A fentiben csak egy ruháskosarat tartok, abba dobáljuk a ruhát.

A szárítóm pedig a kinyithatós fajta, de most vettem egy pelenkaszárítót is, kevesebb helyet foglal. Mivel még csak ketten vagyunk a párommal, van üres szoba a lakásban, de ha egyszer gyerekszoba lesz belőle, nem tudom, hogy hol fogom kinyitni őket. :)

2010. jan. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű műanyag szennyestárolóim vannak. A mosókonyhában egy fehér, a fürdőszobában a csempe színével megegyező világoskék. Van pillangószárítóm és álló szárítóm is ami gurulós és nem sok helyet foglal. Szárítós mosógépem van, de csak törölközőszárításra használom és nagyon ritkán.
2010. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem ovális, fényes króm, apró lyukakkal :) szép, csak kicsit nagy, sosem telik meg, mert akkor már nem lenne mit felvennem :)

a teregetőm az a pillangónak nevezett izé.

2010. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

2 szennyes kosarunk van. Az egyik műanyag, fedeles, lyukacsos, a csempe színével megegyező színű. Ebben gyűjtjük a mi szennyesünket. A másik ilyen összelapítható, könnyű, fekete-fehér. Olcsó volt. Ebben van a kisfiam szennyese.

Szárító is kettő van. Mindkettő pillangós. Ha egy nap 2 adag ruhát mosok, akkor is kényelmesen ki tudom teregetni.

2010. jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!