Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen edénygarnitúrát vegyek?

Milyen edénygarnitúrát vegyek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék túl drágát. Jelenleg a krómozott üvegfedős van ami 10 éves. Szeretném lecserlélni. Ajánlanátok valami közép árkategóriásat ami jó is? Esetleg képet is linkelnétek róla? És hány literesek legyenek? Hárman vagyunk két felnőtt egy gyermek. Hány db. legyen? Mi az ideális. Panelben lakunk tehát kevés a hely!
2009. dec. 29. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

A krómozott üvegfedős készlet nagyon jól használható, időtálló...

Mellé egy zománcozott készletet is vegyél, mert abban akár sütni is lehet a sütőben.

Jó, ha van még egy kuktafazekad (8 literes), mert ebben tudsz majd töltöttkáposztát főzni vagy ha valamit gyorsan akarsz elkészíteni (pl. húsvéti sonka)...


Edénykészleteket vegyél, mert abban minden praktikus méret benne van, fedőkkel, ha külön-külön vennéd, akkor drágább lenne.


Kell majd még 1-2 kicsi lábas rántás készítéshez.

Palacsintasütő (teflonos?) és 1-2 különböző méretű serpenyő...


2-3 tepsi is kell a háztartásba (süteményekhez, sültekhez).

2009. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm aranyos vagy nagyon. Már mindenem megvan tepsik, serpenyők stb.. Tíz évesek az edényeim ezért akarom lecserélni őket. Gyakorló háziasszony vagyok, de mégsem tudom hány literesek az edényeim :) Anyukámnak is ilyen volt, ezért abból a méretből ami nekem megfelelt kettő is volt. Na azt a két edényemet tette tönkre e férjem. Így aztán most 10 év után elérkezettnek láttam az időt egy új garnitúra beruházására. Zománcozott edényt nem szeretem és amúgy is kerámia lapos a tűzhelyem. De vannak jénai tálaim azokban szoktam sütőben készíteni az ételt. Hát ez van. Majd körülnézek a nagyobb bevásárló központokban. Köszönöm szépen a segítségedet.
2009. dec. 29. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!