Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy szoktál beágyazni?

Hogy szoktál beágyazni?

Figyelt kérdés

tinilányok véleménye is érdekel

elrakjátok paplant stb és úgy teszitek rá az ágytakarót, vagy nem teszitek el

hány párnád, díszpárnád takaród stb van, és esetleg képek is érdekelnének


2014. máj. 13. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én elég egyszerűen szoktam. Nem teszem el az ágyneműtartóba, hanem beágyazok úgy, mint amikor belefekszem, mert akkor is egy két szélén behajtott paplan alá bújok, a nagypárnát felrázom és a tetejére teszek egy egyszínű világos plédet. Ezen hanyagul rádobva van pár díszpárna, persze nem állatka mintás v. hasonló, hanem azok is egyszínűek, zöld, sárga, sötétzöld, bordó, van vagy 4-5. De mielőtt beágyaznék, előtte felhajtom a paplant és kinyitom az ablakot, hogy ki tudjon szellőzni az ágynemű is és a szoba is. Mikor visszajövök a fürdőszobából, addigra ki is szellőzött, és becsukom az ablakot, és utána következik,amit az előbb leírtam.
2014. máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felkeles utan ablakot nyitok, es egy kicsit hagyom szellozni a haloszobat ugy, hogy a paplan ne takarja az agyat, szellozzon a lepedo is.

Kesobb a paplant rahajtom az agyra, a parnakat felrazom, es szepen nekidontom az agytamlanak, melleteszem a masik parnat, es elsimitom.

Itt nincs agytakarom, Pesten van, ott szoktam rateriteni.

2014. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Soha életemben nem ágyaztam még be. És még élek .
2014. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy,még a takarót is felhajtom.Had levegőzzön .
2014. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tesszük el, hanem szépen letakarjuk az egész ágyat, és arra jön egy műszőrme vagy kötött takaró, mikor melyik. Rusztikus hangulatú az egész, csak sötétbarna és natúr színek váltakoznak.


Jelenleg 2 nagy párna van, eléjük egy hosszú (kb. 120) natúr jellegű párna jön középre, az elé egy kis négyzet alakú, az elé pedig egy kötött hengerpárna. De ezen még dolgozunk.

2014. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
"Felkelés után beágyazni olyan, mint bekötni a levetett cipőket"
2014. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!