Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy szedjem le az ajtó...

Hogy szedjem le az ajtó üvegről a matricát?

Figyelt kérdés
A szobámban üveges ajtó van és van rajta egy legalább 15 éves matrica. Leakartam szedni de az istenért nem akar lejönni.. Próbáltam szappanos vízzel de az nem járt eredménnyel.. Most jön a körömlakk lemosó :D Egyéb tippek?
2009. dec. 21. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
nedves ronggyal vagy szivaccsal jól átáztatod majd késsel, olló élével lekaparod.
2009. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm épp ezzel próbálkozok de ez így egy nap lesz xD
2009. dec. 21. 10:47
 3/7 anonim válasza:
Hajszárítóval melegítsd ,amíg egészen puha nem lesz,akkor szépen le tudod húzni!
2009. dec. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon sok vízzel teljesen át kell áztatni :S csurom víz lesz minden, de megéri :)))
2009. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10.47-es írta a jó megoldást. És ne csak a matricát melegítsd, hanem a hátoldalán az üveget is.
2009. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jajj gyerekek! hát higítóóó!!! az oldja rendesen. a körömlakk lemosót nem ajánlom, nehogy ráfolyjon a zománcfestékre, és leszedje.
2009. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végül lekapartam késsel :D De köszönöm a tippeket legközelebb kipróbálom őket! :)
2009. dec. 23. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!