Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnám különlegesen...

Hogyan tudnám különlegesen lerakatni járólapomat?

Figyelt kérdés
olyasmire gondolok,hogy pl nekünk 30nm a nappali és a konyha egybe, és 2 szint szeretnék egy nagy 8szor 4 es helység egybenyitva és csak 2 oszlop van benne.és narancsot gondoltam és a narancsnak a világos vaj párját, és valahogy különlegesen lerakatni illetve össze szeretném valahogy hozni egy laminált padlóval valahogy félkörivesen elválasztva ilyen kromozott csíkkal. nemtudom érthető vagyok e. van vélemény?
2009. dec. 16. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érthetö - de a legjobb, ha valami szakemberrel a helyszinen megbeszéled.
2009. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát képeket szeretnék meg ötleteket hogy ilyen nagyságú helységbe hogy tegyem le a járólapot, és miyen szin legyen.
2009. dec. 16. 17:49
 3/9 anonim válasza:
Én értem, mert csempét árulunk. Azt javaslom, nézegessél sok katalógust vagy rajzold meg magadnak. Sokféleképpen lehet lerakni, ha már diagonálba rakod, az is szép a szemnek.
2009. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdekes hatásó, ha halszálka-mintába rakatod, akkor nincs egyik irányban sem végigfutó fúga és szebb képet ad - nem lesz "kockás"
2009. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem köszi
2009. dec. 16. 22:39
 6/9 anonim válasza:
Az a kérdés, hogy milyen helységbe szeretnéd, mekkora nagy meg van e már a járólap. Egyszínű e, vagy mintás. Nagyon sok mindentől függ. Én diagonálban rakattam, úgy hogy a folyosón középen futott egy sor. Gyönyörűen mutatott. A mostani lakásomban is úgy van ez 40 x 40 -es diagonál és a sarokra fút ki a diagonál.
2009. dec. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Lehet ledes megoldást is választani, tehát a járólap bizonyos sarkaiba egy iciri piciri ledet építenek be fugázás előtt.

Van csak fehérbe és vagy szinesbe, van szinváltósba, rengeteg féle van.

2009. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Most olvastam el igazán a kérdésed. A mostani lakásomba így van mivel a bejárati ajtó a nappaliba van így járólapot rakattam az ajtóhoz, de folytattam a fürdőszoba és a WC elé is ez került. Továbbmenve a konyha rész mivel a nappaliban van az is köves lett. Igy a nappali úgy lett megoldva, hogy a laminált parketta téglalapba készült el, igaz először a kő lett lerakva. Gyönyörűen összevágták a járólapot és a laminált parkettát. A járólap szintén - mivel diagonál parketta mintás - a kövel való találkozásnál csúcsra jön ki, de a kő is itt áll élre és egy arany öntapadós csikkal van összekötve. Nagyon jól néz ki. Tudok neked képet küldeni ha írsz egy email címet.
2009. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jó lenne kép köszönöm szépen. emailcimem:babababa2@citromail.hu


irtam neked én is.

2009. dec. 17. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!