Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen falszínt választanátok?

Milyen falszínt választanátok?

Figyelt kérdés

Fehér konyhabútor, fehér konyhagépek, sötét barna fa munkapult, fehér csempe a konyhabútor alsó és felső része között.


A fal most fehér, de olyan "semmilyen" főleg mert egy falon nincs semmi az ajtó miatt és olyan üres így. Milyen szín illene hozzá?


2014. márc. 3. 13:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és a padló világos barna járólap.
2014. márc. 3. 13:52
 2/12 anonim ***** válasza:
Én azt a falat, amin a fa pult és a fehér szekrények és csempék vannak, pasztell zöldre festeném. A konyha 4 falfelületéből kettőt. Mind a fával, mind a fehérrel jól illik. Sötétebb, mély meleg árnyalatot választanék, és a másik két falfelületet fehéren hagynám. A fehér falakat virágokkal, és a zöld fal színével harmonizáló képekkel dobnám föl. Így sötét se lenne, és unalmas se.
2014. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pasztell árnyalatokat.
2014. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Capuccino szerintem jó lenne.
2014. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Sötétebb bézs vagy világosabb capuccino színt választanék.
2014. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
képet tudsz adni?
2014. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem én meghagynám a fehér falat és inkább a konyhai textileket, kiegészítőket vagy akár a fogantyúkat cserélném valami élénk szín(ek)re. Ebből pedig nagyon sokféle, igazán egyedi variáció kijöhet. Képet/tányért/órát pedig lehet kicsi felületre is kitenni, pl. az ajtó fölé.
2014. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen ilyen a konyhabútor:


[link]


[link]


Azzal a különbséggel, hogy nekünk nem szürke a munkapult, hanem ilyen dió:


[link]


A fogók is olyanok, mint a fenti képen, azokat nem szívesen cserélném vidám színes fogókra, mert szerintem elég gagyi benyomást keltene úgy az egész. Így egy modern, elegáns bútor van.


A fenti képen az az üres fal szürke, de ugye ott a pult is szürke.. A bézst nem tudom, nem lenne minden nagyon barna akkor?


Sötét szín is lehet, hatalmas ablakok vannak, az egyik fal gyakorlatilag ablakokból áll, így nagyon világos konyha, nehéz lenne túl sötétet csinálni belőle.

2014. márc. 4. 15:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én még mindig a pasztell zöldre szavazok. Mély színt kellene választani, ami inkább olyan szürkés zöldes sötét tónusú, amiből a virág levelének zöldje kiugrik.


A fényképekbe sikerült egy egész családi sorozatot beletenni, ha nem szeretnéd közszemlére bocsájtani, akkor inkább töröld őket :)

2014. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem az én albumom, csak a konyha ugyanolyan, sima google hozza a konyhatípus keresésére, gondolom exibicionista, akié az album. :)
2014. márc. 4. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!