Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Járólapot rakatunk le, előtte...

Járólapot rakatunk le, előtte fessünk ki vagy utánna?

Figyelt kérdés
azt tudom hogyha laminált padlót teszünk előtte festeni kell, aztán lerakni, de járólapnál egyik ezt monja másik azt.
2009. dec. 6. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi előbb festettünk,utána raktuk.. de sztem fordítva sem gáz, mert a járólapról lejön a festék, arról nem is beszélve, hogy le is lehet takarni :)
2009. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy. Azért szoktak előbb festeni, hogy ne legyen festékcseppes a vadiúj padló, és ne kelljen egyből a pucolásával kezdeni. Úgy gondolom érdemes előtte, nem lesz belőle semmi baj :)
2009. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen de össze keni e a falamat a burkoló?mert kicsit fölmegy a falra is a járólap.
2009. dec. 6. 23:18
 4/9 anonim ***** válasza:
utána, pont azért amit mondtál.
2009. dec. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem kente össze a burkoló a falat. De szerintem ezt embere válogatja. Van, aki szépen tud dolgozni, van, aki nem.
2009. dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a burkoló kollégák 95 százaléka nem tud vagy nem akar úgy dolgozni hogy ne kenje össze a festett falat, de hozzáteszem megoldható lenne csak tökölős egy kicsit. Mi úgy szoktuk ajánlani hogy előbb a glettelés, és a festés persze csak egy rétegben. Ezután jön a burkolás,és végül még egyszer jön a festő lekeni az utolsó végleges réteget javítja a burkoló utáni hibákat is. Ez már egy tisztább gyorsabb folyamat így a burkolat sem lesz annyira össze festékezve. Ez a legpraktikusabb megoldás amit kifejlesztettünk az évek alatt.

Festő

2009. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Le kell takarni a padlót és nem lesz baja. Mi vettünk ilyen tekercses vastag kartonpapír szerűt, és azzal letakartuk a padlót. Semmi baja nem lett.
2009. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A friss festéket 2x femostam és kristálytiszta lett a padló. Ha már megszárad akkor bővizes felmosás, kicsit ázik, aztán mégegyszer. nem gond.
2009. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem tökmindegy, mi utána festettünk, így is úgyis át kell pucolni a járólapot, mert a fugázással is elég jól összemaszatolja a mester az egészet.
2010. jan. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!