Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan varázsolhatom a szobám...

Hogyan varázsolhatom a szobám karácsonyi hangulatba?

Figyelt kérdés
Sok ötletet adjatok, pénzem is van.. szóval, mondhattok dolgokat amit boltban is vehetek, d enemtudom mviel lehetne igazán akrácsonyi a szobám...
2009. dec. 3. 15:06
 1/9 anonim válasza:
ajtóra akaszthatós dísz (vehetsz is, csinálhatsz is), lámpára is akaszthatsz hasonló díszt. az asztalra kis adventi koszorú, vagy fenyőágakból összerakott dísz, a szekrények tetején elvezethetsz ilyen karácsonyi girlandokat , a falakon lévő képek sarkába lehet függeszteni ilyen kis boltban kapható mütyüröket pl kisangyal, mini masni, pici ajándékdoboz.
2009. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
esetleg letudnád írni, hogy milyen szinű a szoba? :D:D hogy konkrét tippeket adjunk :D:D
2009. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ablakba égők,van ami figurás

ablakra fujni műhót (nekem hóember van csillagokkal,holddal)

mikulásvirás

kis műfenyő feldiszitve

monitor köré apro karácsonyi képet ragasztgatni

girlandok mindenhova

2009. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2 szembelévő fal csokoládé barna, másik 2 egymással szembelévő fal csíkos sárga tapétás.
2009. dec. 3. 15:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Zöld-piros-arany színű dekorációt tudom javasolni. Girlandok, lelógós mütyürök, adventi koszorú. Fenyőillatú spray, ha nagyon elvetemült vagy :D :D

De amúgy ha a narancs héját rárakod radiátorra vagy konvektorra kiszáradni, az is nagyon fincsi illatot áraszt.

2009. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja meg a számítógépedre karácsonyos háttérkép, hallgass karácsonyi zenéket mindeféle előadótól.

Előző vtam.

2009. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én minden évben veszek mikulásvirágot, nekem az is a karácsonyi hangulathoz tartozik.

lehet venni szép karácsonyi dekorszöveteket, téli mintás takarót, égősort raknék mindenképpen pl. ablakra.

tobozt is lehet ablakdíszként fellógatni, de én volt hogy mennyezeti lámpáról is belógattam párat.

adventi koszorú, asztali fenyős-tujás gyertyás díszek amit te magad is elkészíthetsz.

2009. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
egy narancsba szúrkálj bele sok-sok szegfűszeget. finom illata van :)
2009. dec. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szia! a házadat pár kisebb dísszel is hangulatba hozhatod.Ha szánsz rá időt,akkor girlandot is feltehetsz különböző helyekre,pl szekrény tetejére,függönykarnis...az ajtóra is rakhatsz ki egy karácsonyi koszorút.Az emberek nem is azt nézik,hogy hogyan néz ki,hanem hogy mennyi díszt raksz fel.Pár gyertya meggyújtásával is karácsonyi hangulatot varázsolhatsz,akár még párologtatót is használhatsz,vmi fenyő,vagy fahéjillatút.Hallgass karácsonyi zenéket,nézz karácsonyi felmeket,tölts le,és állíts ki háttérnek karácsonyi képet. Én akkor érzem magamat karácsonyi helyzetben,amikor szól a karácsonyi zene,gyertyák,jó illatok,és persze a díszítés.Mi minden évben már 14 év huzamban megnézzük ugyanazt a karácsonyi filmet,de még mindig nem untuk meg,folyton nevetünk rajta.Ajánlom neked is: Karácsonyi Vakáció. Remélem segítettem! SOk sikert és előre is Boldog Karácsonyt!
2009. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!