Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gáz ha már tettem ki a lakásba...

Gáz ha már tettem ki a lakásba karácsonyi díszeket?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 08:55
1 2
 11/17 anonim válasza:

ha ettől jobb lesz a közérzeted és a napjaid, akkor nem.

Ne mások véleményére adj! Csak örülj neki:)

2009. nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Valóban advent a várakozás ideje. Ettől függetlenül én úgy gondolom, hogy ha te így érzed jól magad, akkor miért ne díszítenél? Sztem egyáltalán nem gáz!
2009. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont ebből fakad a rossz érzetem: Már november közepén kidíszítenek mindent, a szembe lévő házról is omladoznak a díszek és a díszfények. Az ember szájába rágják az egész ünnepi hangulatot már baromi korán, mire eljön a karácsony megfeszülünk, tele leszünk ezzel az érzettel. Elveszett a hangulata. Az,hogy a saját lakásod mikor díszíted az a te dolgod, ha jól érzed magad tőle akkor semmi akadálya, én nem teszem.
2009. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Szerintem nem gáz,senkinek semi köze,hogy mit raksz ki a lakásodba,ráadásul ha ezzel javítod a hangulatod,közérzrtrd,akkor hasznos is.Gyújts minden nap gyertyát,főleg ha rossz a kedved.Nekem bejött.Amúgy 2 nap múlva Advent első vasárnapja van,ki kell(aki szokta) rakni a koszorúkat.Ez is dísz,akkor miért ne lehetne másféle Karácsonyi dísz is.Én is puccba vágom a lakást vasárnap.Szerintem a Karácsony a legszebb ünnep,főleg ha végre mindenkinek a szeretetről szólna,nem pedig arról,hogy ki mit kap és mit rak a fa alá.

Szóval szerintem ne törődj senki véleményével,az a lényeg,hogy jól érezd magad a közegedben,főleg ha az otthonodról van szó.

2009. nov. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Nálunk a suliban (Waldorf), ahol aktív szülő vagyok, Márton napi ünnepségtől(nov. 07.) totális a készülődés. Szépen fokozatosan. Előkerül az illatgyertya, varrok az asztalra valami csillagosat-szivecskéset, most hétvégén gyertyát kell már gyújtani az adventi koszorún, tehát ez is elkészül szombaton.

Szóval nem "gáz", mindenki akkor kezdi ünneplőbe öltöztetni az otthonát, amikor érzi annak hangulatát.


Üdv Anikó

2009. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem gáz,csak a husvéti diszités ne csússzon karneválra mert az két különböző ünnep!
2009. nov. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát, ha március közepe lenne, akkor azt mondanám, hogy igen. Mivel azonban, már erősen benne vagyunk az adventi időszakban, miért lenne az? Szerintem nem ciki, ha valaki egy kicsit kitágítja azt a pár napos ünnepet.
2009. dec. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!