Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyiért hirdethetném meg?

Mennyiért hirdethetném meg?

Figyelt kérdés

Megköszönném, ha segítenétek, mert el vagyok akadva. A könyves polcot pár éve 30.000 Ft-ért, az ágyneműtartót 45.000-50.000 Ft-ért vásároltuk. Az ágyneműtartó tömör fenyő. Köszi a segítséget! :)


[link]

[link]

[link]

[link]


2013. aug. 21. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a képen látható dolgokat, szerintem olyan 25-30-ért meg lehetne hirdetni. Azért elviszik, szerintem elviszik, főleg ha nem túl lestrapált.
2013. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is 25 körül gondolkodtam, köszönöm :)
2013. aug. 21. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a szekrényt elképzelni nem tudom, hogy bárki is megvenné. Nem bántásból írom, de manapság már ilyeneket nem vesznek az emberek! Egyszerűen...csúnya. Elhiszem, hogy drága volt, de egyszerűen stílus nélküli, 20 évvel ezelőtti kinézetű, és ha nem mondod, eszembe nem jutott volna, hogy ez tömör fa.


A könyvespolcot le lehet festeni, így használható. Kb. 5.000-et adnék érte, mivel ilyen gyenge minőségűből 10-ért már új van.

2013. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!