Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Rojtos szélű kockás takarót...

Rojtos szélű kockás takarót hol kapok?

Figyelt kérdés
Már mindenhol néztem és sehol sincs. Egyedül az Ikeába láttam, de nem tudtok olyan helyet, ahol van jobb minőségű/vastagabb?

2013. aug. 18. 18:08
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

ilyesmikre gondoltam :)

2013. aug. 19. 10:43
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez tényleg jó, de sajnos gyakorlatilag nincs.. minden áruházban csak 1-1 darab, ami ki van állítva.. :S
2013. aug. 27. 10:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát meg is lehet kérdezni a boltban, hogy van-e, de amúgy rendelni is lehet az oldalon!
2013. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, de mivel csak kb 2 darab van belőle az egész országban, ezért azt írták vissza, hogy sajnálattal közlik, de a rendelést nem tudják teljesíteni.
2013. aug. 29. 16:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Találtam :) Ebayen a "tartan rug" kifejezésre kell rákeresni, igazi csodás gyapjútakaróik vannak :)) Azóta már meg is jött egy klasszikus piros és imádom (L)
2013. okt. 3. 23:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratu, hogy találtál! :)
2013. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!