Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudok ilyen bútort venni?

Hol tudok ilyen bútort venni?

Figyelt kérdés

Szeretnèk régi, kopott hatású fehér fa bútort venni. Nemtudom hol keressem, és ha a bútor maga új csak régiesítve van biztosan nagyon drága lenne.. Szerretnèm tudni hol lehet ilyen bútort találni lehetőleg olcsón (az is tökéletes ha azért kopott mert régi nem csak régiesített...sőt)

Itt vannak képek az elképzelésemről, pont ilyen bútorokra gondolok : [link]



2013. aug. 8. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
elég csövnyó... :/ szerintem asztalossal csináltathatsz, bár nem értem mi tetszik ezen....
2013. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kedves első.. pedig nagyon szépek, és ez is egy stílus..

Jómagam is nemrég újítottam fel a lakásomat és én art-deco stílusú bútorokat választottam.

Én vidéki ismerősöktől kértem segítséget, hogy érdeklődjenek hátha van akinek van régi, kopott bútorai amit eladna.. Így jutottam hozzá egy teljes szoba berendezéshez szinte ingyen.

Pl: ilyen fotelt vettem mindössze 5000 forintért darabját..

[link]

Érdeklődj te is inkább vidéken, sok idős embernek van bútorra amit el s adnának ha kéri valaki..:)

2013. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Venni...sok helyen, de iszonyat áron.

De tudsz csinálni házilag. Türelem és anyag kell hozzá. Elrontani sem nagyon lehet. :)

2013. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia én egy antik szekrényt tudnék javasolni, fönt van apródon is és az egyik ismerősöm árulja ha érdekel privtában szívesen válaszolok.
2013. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!