Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szeretnék csinosítani a...

Szeretnék csinosítani a szobámon, szeretném hogy egy kicsit, , vagányabb legyen", milyen olcsó trükköket ajánlatok, amivel ilyenné lehet varácsolni?

Figyelt kérdés

kis dolgokra gondolok, pl van egy nekem nagyon nemtetsző tányér alakú lámpám,aminek a szélén ilyen kékes pirosas csík van,mivel tudnék rajt szépíteni?

szobám fala fehér és ég nem festethetem ki,hogy hogy és mit tegyek rá,vagy mivel dobjam fel?(kepek vannak rajt)am.vagy egy nagyon szép sötétbarna szekrénysorom,fekete-piros plazmatv-m,és egy szintén fekete-piros ágyam,a szobám pedig aránylag nagynak mondható,úgyhogy még vannak kihasznűlatlan helyek amiket nemtudom mivel töltsek ki. lehet kissé zagyva amit leírtam,ezért bocsi.Előre is köszi a válaszokat!


2009. okt. 23. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány? Illetve mi az, ami érdekel, milyennek mondanád magad.
2009. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 17 éves.szeretem az ,,extrémebb" dolgokat..ami kicsit megrendíti az embereket,ami nem szokványos.Igazából nem nagyon tudom itt magamat leírni, elég tág az érdeklődési köröm.
2009. okt. 24. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél a fehér faladra falmatricát. Bricostore-ban, Ikeában tök jókat lehet kapni.
2009. okt. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát, ha cigizel akkor olyan 'trükköt' tudok ajánlani, hogy a szobád egyik sarkából a másikig, olyan magasságban ahol nem ütöd bele a fejed, átvezetel egy damilt, vagy erősebb cérnaszálat és arra tűzöl fel különféle cigis dobozokat.

Ez a feltűzdelős lehet hogy mással is lehet látványos, de nem jut más eszembe.

2009. okt. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

IKEA oldalon nézd meg a tiniszobákat. Nagyon jó ötletek vannak.

[link]

Amivel díszítheted a falat: polcok, tükrök, képek. Ágyadra lehet tenni színes párnákat. A falra az ágy mögé (a fejnél) felfüggeszthesz anyagot, mintha tapéta volna. Vmi, amire lehet ülni, kisasztal, tároló dobozok, állólámpa... Lámpádon ha nem teszik cserélhetsz búrát, vagy feldobhatod egy kis festékkel, vagy gyöngyökkel.

[link]

Virágokat is vihetsz a szobádba. Vmint ami nagyon feldobja a szobát, egy jó kis dekor függöny. Nézd meg a textileket is az IKEA oldalán. Nem kell onnan választanod, de vannak berendezett szobák, és ötleteket csenhetsz tőlük.

[link]

2009. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a praktika újságban tök jó ötletek szoktak lenni, érdemes megnézegetni:)
2009. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

a falmatrica jó ötlet.:)

vmi jó kis sötét függönyt vihetsz be. nekem pl világos a szobám, és narancssárga organza föggünyöm van. tök jó ahogy átjön rajta a fény. szerintem a te szobádba sem nézne ki rosszul.;) persze nálad egy sötétebb szín kéne.

az is jó ötlet, h vigyen növényeket a szobába.:) mondjuk ilyen nagyobbak amiket eltudnék képzelni. persze vmi jókis vázában, ami illik a szobád színéhez.

lehet, hogy egy szőnyeg is jól nézne ki.:D ilyen modernebbre gondoltam...


remélem tudtam vmit segíteni. :D

2010. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!