Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fekete függöny jól mutatna a...

Fekete függöny jól mutatna a szobában?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 09:39
 1/3 anonim válasza:
Attól is függ hogy milyen a berendezése a szobának, de én nem tennék fel a házamba fekete függönyt.. nekem az annyira gyászos lenne, ne haragudj! Viszont biztos hogy stílusosan is fel lehet tenni a fekete függönyt, ha a szoba falába is megjelennek a fekete motívumok!:)
2013. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fehér alapon fekete mintás tapétával, fekete szőnyeggel stílusos lehet, de egy "hétköznapi" szobába gyászos.
2013. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lorel84 válasza:
Szerintem jól tud az mutatni. De én biztosan nem fekete fehér tapéta mellé tenném fel, hanem v.mi élénk színnel párosítanám, de azzal egyet értek,hogy a függönyön kivül v.mi fekete legyen még a szobában. Ne tudom milyen a stílusod, de fehér-fekete-sárga enteriőrök nagyon barátságosak tudnak lenni, vagy a klasszikus piros-fekete modern stílusú szobában (azt is variálnám egy kis fehérrel vagy a natúr fa tárgyakkal). A lényeg ,hogy az összhatás jó legyen és illeszkedjen a lakás többi részéhez is. Ha konkrét ötlet kell írj, tudok egy két jó linket küldeni.
2013. júl. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!